arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۴۳۷۳۷
تاریخ انتشار: ۲۱ : ۲۱ - ۲۹ مهر ۱۴۰۰

پس از خودکشی یکی از فرزندان شهدا، قاضی زاده هاشمی دو مدیر را عزل کرد

درپی حادثه‌ی خودکشی منجر به فوت یکی از فرزندان شهدا در استان کهگیلویه و بویراحمد رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیرکل استان، معاون تعاون و امور اجتماعی را از کار برکنار کرد. همچنین یکی از مددکاران این استان نیز به هیات رسیدگی به تخلفات اداری معرفی گردید.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

درپی حادثه ی خودکشی منجر به فوت یکی از فرزندان شهدا در استان کهگیلویه و بویراحمد رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیرکل استان،معاون تعاون و امور اجتماعی را از کار برکنار کرد.

همچنین یکی از مددکاران این استان نیز به هیات رسیدگی به تخلفات اداری معرفی گردید.

قاضی زاده همچنین طی نامه‌ای به استاندار کهگیلویه و بویراحمد، برکناری مشاور امور ایثارگران وی را به سبب کوتاهی در رسیدگی به وضع خانواده های شهدا و جانبازان خواستار شده است.

گفتنی است که صبح روز (سه شنبه) فرزند یکی از شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد برای پیگیری درخواست خود به امور ایثارگران استانداری مراجعه کرد که مسئولان استانداری طی نامه ای، وی را به اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ارجاع دادند.

وی حدود ۴۰ ساله و اهل روستای بَرد پهن از توابع دهستان زیلایی بویراحمد و فرزند شهید این شهرستان در دفاع مقدس بوده و دارای چهار فرزند است که حوالی ساعت ۱۰ صبح با بنزین ریختن بر روی خود اقدام به خودسوزی در جلوی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان کرد.

سوختگی این فرزند شهید که برای درخواست اشتغال به  اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد مراجعه کرده بود است ۸۰ درصد عنوان شده است.

ساعاتی قبل این فرزند شهید از بیمارستان شهید بهشتی یاسوج به بیمارستان شیراز منتقل اما متاسفانه درگذشت.

نظرات بینندگان