کد خبر: ۶۴۳۷۷
تاریخ انتشار: ۲۷ : ۱۵ - ۰۵ خرداد ۱۳۹۱

ماندگاری مرتضوی در تامین اجتماعی قطعی است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مخبر کمیسیون اجتماعی مجلس هشتم گفت: با توجه به اقداماتی که مرتضوی با حمایت دولت طی مدت فعالیت دو ماهه خود در تامین اجتماعی انجام داده به همین دلیل ماندگاری وی در این سازمان قطعی است.

سید جواد زمانی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد رفتن و یا ماندن مرتصوی در تامین اجتماعی ، افزود: اقداماتی که وی در دوره کوتاه فعالیت خود تاکنون انجام داده برای مجموعه تامین اجتماعی مفید بوده است به همین دلیل وی در این سازمان می ماند.

وی با اشاره به اینکه مرتضوی هماهنگ با دولت حرکت می کند، تاکید کرد: هماهنگی وی با دولت و همچنین حمایت دولت از مرتضوی باعث شده که بتواند اقداماتی انجام دهد که مدیران قبلی توان انجام آن را نداشتند.

مخبر کمیسیون اجتماعی مجلس هشتم در مورد احتمال استیضاح مجدد مرتضوی نیز گفت: تعدادی از نمایندگان که برای استیضاح مرتضوی امضا جمع کرده بودند امضای خود را پس گرفتند و استیضاح منتفی شد و براساس آیین نامه مجلس دیگر امکان استیضاح مجدد وی وجود ندارد.

زمانی در مورد تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی و شستا نیز اظهار داشت: با توجه به اینکه نتایج تحقیق و تفحص از سوی کمیته ذیربط به هیات رئیسه تحویل داده نشد به همین دلیل در مجلس هشتم مود بررسی قرار نگرفت اما به احتمال زیاد در مجلس بعدی محقق خواهد شد.
نظرات بینندگان