arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۴۳۷۹۶
تاریخ انتشار: ۰۹ : ۱۱ - ۳۰ مهر ۱۴۰۰

انتقاد رسانه روسی از سردار آزمون؛ رفتن به بوندسلیگا را فراموش کن

سایت چمپیونات روسیه نوشت: آزمون در لیگ قهرمانان اروپا نشان داد برای زنیت فایده ای نداشته است و با این عملکرد ضعیف باید رفتن به بوندسلیگا را فراموش کند. آخرین باری که آزمون برای زنیت گلزنی کرده به دو ماه قبل برمی گردد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

خبر ورزشی: یکی از رسانه های روسی از عملکرد سردار آزمون در زنیت انتقاد کرده است.

سایت چمپیونات روسیه در گزارشی به انتقاد از عملکرد سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت سن پترزبورگ در لیگ قهرمانان اروپا پرداخت.

این رسانه نوشت: آزمون در لیگ قهرمانان اروپا نشان داد برای زنیت فایده ای نداشته است و با این عملکرد ضعیف باید رفتن به بوندسلیگا را فراموش کند. آخرین باری که آزمون برای زنیت گلزنی کرده به دو ماه قبل برمی گردد.

او در لیگ قهرمانان اروپا امسال در مدت زمان اندکی که در ترکیب زنیت بوده نتوانسته مفید ظاهر شود و تا الان نتوانسته هیچ گلی بزند و هیچ پاس گلی نداده است.

البته افت آزمون در لیگ قهرمانان اروپا دلایلی دارد. دلیل اول تغییر تاکتیک سیماک در خط حمله زنیت بوده است. زنیت از زمانی که سیستم خود را تک مهاجمه کرد آزمون نتوانسته گل بزند. دلیل دوم می تواند خستگی آزمون از فضای زنیت باشد. او در تابستان گذشته به دنبال جدایی تیم بود ولی زنیت به دلیل پیدا نکردن جانشین مناسب به این بازیکن اجازه رفتن نداد و آزمون مجبور شد در تیم بماند تا در تابستان آینده در زمان اتمام قراردادش از تیم جدا شود.

نظرات بینندگان