arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۴۶۲۵
تاریخ انتشار: ۳۳ : ۱۷ - ۰۷ خرداد ۱۳۹۱

جانشین فرمانده سپاه قدس: با حضور ایران، جلوی کشتار های بزرگ در سوریه گرفته شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سردار اسماعیل قاآنی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به حضور موثر نیروی قدس سپاه پاسداران در سوریه افزود: تا وقتی در سوریه نبودیم، کشتار های مردم آن توسط معارضین زیاد بود، اما با حضور جمهوری اسلامی به طور فیزیکی و غیر فیزیکی جلوی کشتار های بزرگ در سوریه گرفته شد.
 
وی تصریح کرد: با وجود تمام اشکالاتی که دولت سوریه دارد و ما برای رفع آنها متذکر بوده‌ایم، اما سوریه جفرافیای مقاومت است و علت فشارهای آمریکا و اسرائیل به این دلیل است که دیدند تصرف آن امکان پذیر نیست.
 
قاآنی در پاسخ به این‌که نیروی قدس سپاه چه نقشی در خصوص بیداری اسلامی منطقه داشته است، خاطر نشان کرد: بیداری اسلامی تنها مربوط به نیروی قدس نمی شود، بلکه این نیرو در کنار نیروهای دیگر کار خود را انجام داد و این ادامه خواهد داشت.
 
وی افزود:اگر آمریکایی‌ها و کشور های اروپایی جمع شوند و تمام انرژی خود را صرف کنند، نمی توانند کنفرانسی مانند بیداری اسلامی برگزار نمایند ؛چرا که کسی پاسخ مثبت به آنها نخواهد داد و نیرو هایی در این اجلاس حضور داشتند که حاضر نیستند در کشور خودشان در چنین کنفرانس هایی شرکت کنند و این خیلی ارزشمند است.
 
وی ادامه داد: زیر ساخت بیداری اسلامی اینها است و ولایت نقش به سزایی در آن دارد؛ چرا که اذعان همه ملت ها این است که چون جمهوری اسلامی ایران ولایت فقیه دارد، موفق است.
 
نظرات بینندگان