کد خبر: ۶۴۷۵۱
تاریخ انتشار: ۰۱ : ۲۲ - ۰۸ خرداد ۱۳۹۱

انتصاب دو مدیر با توصیه مشایی و بقایی/ جنچال در مراسم خداحافظی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رئیس سابق سازمان حج و زیارت در مراسم تودیع خود گفت: در طول ۲۹ ماه ریاست این سازمان برای هیچ یک از فامیل و منسوبین خودم قدمی برنداشتم و فقط دو مدیر را به توصیه مشایی و بقایی در این سازمان منصوب کردیم که یکی از آنها مدیر عامل شمسا بود.

به گزارش انتخاب ه نقل از فارس، علی‌اکبر لیالی امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان حج و زیارت کشور گفت: در طول 23 سال خدمتم در سازمان حج و زیارت یک نفر از منسوبینم به یک کاروان یا فرد یا شخصی جهت تشرف به حج معرفی نشده است زیرا تاریخ حضور من در سازمان حج و زیارت گواه این است که من در حجم و اندازه و ذره‌ای برای خودم و منسوبین خودم قدم برنداشتم.

وی اظهار داشت: در طول 29 ماه که رئیس سازمان حج و زیارت بودم تلاش کردم در طول 29 ماه اداره این سازمان را به سمت حرفه‌‌ای شدن پیش ببرم.

رئیس سابق سازمان حج و زیارت ادامه داد در طول این 29 ماه دولت و دولتمردان کمترین فشار را بر من وارد کردند. ما در مجموع این دوره 29 ماهه فقط دو نیرو را در این سازمان به کار گرفتیم که با توصیه دولتمردان بود.

وی تصریح کرد: این مطالب را می‌گویم چرا که ذهنیت‌‌ها شاید اتفاقاتی دیگری را رقم بزنند.

لیالی اضافه کرد: این دو نفر که از سوی دولتمردان توصیه شده بودند یکی آقای علیزاده بود که به توصیه بقایی معاون رئیس جمهور و دیگری حسن محمدی مدیرعامل شرکت شمسا بود که به توصیه مشایی به من معرفی شدند و در سازمان از آنها استفاده کردیم.

همزمان با بیان این جملات رئیس سابق سازمان حج و زیارت و همزمان با آوردن اسم مشایی همهمه زیادی تا پایان سخنان وی در جلسه به راه افتاد.

طی مراسم امروز علی اکبر لیالی تودیع و سید احمد موسوی به جای وی در سمت رئیس سازمان حج و زیارت معارفه شد.
نظرات بینندگان