arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۴۹۰۳۵
تاریخ انتشار: ۴۴ : ۱۱ - ۰۳ آذر ۱۴۰۰

کمک ۵۰۰ هزار دلاری عربستان به یکی از پروژه‌های AFC بعد از قهرمانی الهلال

یاسر المسحل رئیس فدراسیون فوتبال عربستان بعد از قهرمانی باشگاه الهلال در آسیا چکی به مبلغ ۵۰۰ هزار دلار کشید و تحویل شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا داد. این مبلغ با عنوان کمک به پروژه «بنیاد رویای آسیا AFC» پرداخت شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

شفقنا: فدراسیون فوتبال عربستان بعد از قهرمانی باشگاه الهلال در آسیا به AFC هدیه ای ویژه داد.

تیم فوتبال الهلال شب گذشته در ریاض جشن قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ را برپا کرد. در این بازی پوهانگ استیلرز با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب شد تا سعودی ها قهرمان آسیا شوند.

AFC در این رقابت ها به دلیل شرایط کرونایی عربستان را به عنوان میزبان مسابقات به صورت متمرکز انتخاب کرد تا باشگاه های سعودی در خانه و با حمایت هوادارانشان مسیر راحتی داشته باشند.

در نهایت الهلال در فینال آسیا با حمایت حداکثری هوادارانش موفق شد به پیروزی برسد و قهرمان قاره کهن شود. نکته عجیب این است که فدراسیون عربستان بلافاصله بعد از قهرمانی باشگاه الهلال دست به جیب شد.

یاسر المسحل رئیس فدراسیون فوتبال عربستان چکی به مبلغ ۵۰۰ هزار دلار کشید و تحویل شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا داد.

این هدیه نیم میلیون دلاری سعودی ها با عنوان کمک به پروژه «بنیاد رویای آسیا AFC» پرداخت شد. شیخ سلمان بعد از دریافت این هدیه چرب از سعودی ها تقدیر و تشکر کرد.

نظرات بینندگان