کد خبر: ۶۵۰۱۸
تاریخ انتشار: ۱۰ : ۰۰ - ۱۱ خرداد ۱۳۹۱
شیطنت عجیب برخی رسانه ها

تقابل ولایتی با هاشمی رفسنجانی!

علی اکبر ولایتی سخنگوی دولت هاشمی رفسنجانی که در انتخابات ریاست جمهوری 84، حضور خود به عنوان کاندیدا را منوط به عدم حضور هاشمی دانسته بود و پس از حضور هاشمی، به احترام ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام ، از صحنه انتخابات کنار رفت، "پاسخ سخنان هاشمی را داد " !
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : علی اکبر ولایتی وزیر خارجه دولت های هاشمی رفسنجانی که در انتخابات ریاست جمهوری 84، حضور خود به عنوان کاندیدا را منوط به عدم حضور هاشمی دانسته بود و پس از حضور هاشمی، به احترام ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام ، از صحنه انتخابات کنار رفت، "پاسخ سخنان هاشمی را داد " !

به گزارش سرویس سیاسی "انتخاب"؛ این ادعایی بود که برخی رسانه ها در واکنش به حضور آیت الله هاشمی و دکتر علی اکبر ولایتی در همايش ملي بررسي تحولات خاورميانه و آينده نظم منطقه اي، مطرح کردند.

این رسانه ها مدعی بودند که "ولایتی در این همایش، پاسخ سخنران قبلی (آیت الله هاشمی) را داده است.رضا سلیمانی مدیر کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، در واکنش به این ادعا، با ارسال یادداشتی به "انتخاب"، ادعای مذکور را از اساس تکذیب کرده و نوشته است: آقاي دكتر ولايتي هنگام سخنراني آيت الله هاشمي رفسنجاني در سالن حضور نداشت و پس از اتمام سخنراني ايشان و با اندكي تاخير به محل همايش آمد . ايشان پس از ورود به محل همايش از كم و كيف مراسم افتتاحيه سوال كرد و اظهار داشت از جلسه سختي كه در بيمارستان داشته خود را به همايش رسانده است و اصلا در جريان سخنان آيت الله هاشمي رفسنجاني نبود.

وی می افزاید: ولي از آنجا كه برخي رسانه ها رسالت !! خود را در سوژه يابي و انحراف اذهان عمومي از سخنان بسيار مهم رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام مي دانند با سانسور كامل سخنان ايشان با ذوق زدگي و در ادعايي تا مل بر انگيز عنوان كردند :  آقاي ولايتي به بخشي از سخنان آيت الله هاشمي رفسنجاني پاسخ داد.!!

مدیر کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان یادداشت خود پرسیده است: حال جاي اين سوال مهم از اين رسانه هاي سوژه ساز وجود دارد ، جناب آقاي دكتر ولايتي كه در جريان محتواي سخنراني آيت الله هاشمي رفسنجاني نبوده است چگونه توانسته مطالبي در پاسخ به اظهارات ايشان بيان كند كه اينچنين به مذاق اين رسانه ها  خوش آمده است؟!

متن کامل این یادداشت را اینجا بخوانید.
نظرات بینندگان