arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۵۱۳۷۰
تاریخ انتشار: ۰۱ : ۱۷ - ۱۷ آذر ۱۴۰۰

اقدام سرباز شجاع رسانه‌ای شد/ سارق شکایت کرد

درگیری فیزیکی سرباز با یک سارق که مدتی قبل رسانه‌ای شد منجر به شکایت سارق از سرباز شده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

درگیری فیزیکی سرباز با یک سارق که مدتی قبل رسانه‌ای شد منجر به شکایت سارق از سرباز شده است.

 چند روز قبل انتشار ویدیویی در فضای مجازی از درگیری یک سارق با سرباز پربازدید شد. آن‌طورکه در این تصاویر مشخص است «محمد نوری» که حالا از او با عنوان سرباز شجاع یاد می‌شود برای حمایت از یک زن اقدام به درگیری با سارق می‌کند. ماجرا از این قرار بود که وقتی او متوجه می‌شود سارق قصد دزدی از اموال زن را دارد خود را به ماجرا وارد می‌کند، او بعد از این‌که با خودروی خود به سارق ضربه‌ای وارد کرد چاقوی او را گرفت و گفته خودش همین مسئله سبب طولانی شدن درگیری شد.

اقدام سرباز نوری مورد استقبال فضای مجازی قرار گرفت، طوری‌که سبب شد این سرباز را به برنامه تلویزیونی دعوت کنند. نوری که به دلیل تاخیر در اعزام به خدمت مجبور به گذراندن دوره‌ی اضافه خدمت است در آن برنامه شرحی از واقعه داد و بیان کرد احساس کردم آن زن مادر خودم است. برای همین به ماجرای سرقت وارد شدم.

او که حالا مانند یک قهرمان در فضای مجازی و رسانه‌ها مورد توجه قرار گرفته است در یک گفت‌وگوی رسانه‌ای عنوان کرده سارق از او شکایت کرده است. سرباز نوری درباره شرح واقعه به همشهری آنلاین گفته «مردم که متوجه ماجرا شده بودند دزد را دوره کردند و تحویل پلیس دادند. البته من تا آمدن پلیس نایستادم و به خانه آمدم. آن خانم هم که پایش آسیب دیده بود با اورژانس رفت. امروز هم شنیدم سارق به خاطر اینکه کتکش زده‌ام، از من شکایت کرده است.»

 خبرآنلاین

نظرات بینندگان