arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۵۱۴۸۱
تاریخ انتشار: ۵۱ : ۱۳ - ۱۸ آذر ۱۴۰۰

کمپین جنوب‌گردی از تو، جاباما؛ نفسی تازه به صنعت گردشگری بومی!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 کمپین جنوب‌گردی از تو، جاباما؛ نفسی تازه به صعنت گردشگری بومی!

اهل سفرها خوب می‌دانند که پاییز و زمستان فصل جنوب‌گردی است؛ به خاطر شیوع ویروس کرونا صنعت گردشگری در طول دو سال گذشته لطمه‌های زیادی دید. به همین دلیل نفس گردشگری بومی به سختی کشیده می‌شود. اما به لطف توسعه واکسیناسیون عمومی و برنامه‌ریزی‌ برند‌های فعال در حوزه گردشگری مانند جاباما شرایط رو به تغییر است.

کم‌کم آهنگ سفر نواخته می‌شود!

همه به خوبی می‌دانیم که مدت‌هاست کرونا برنامه‌‌ی زندگی همه را بهم ریخته است؛ مخصوصا افراد اهل سفر که مجبور به خانه‌نشیی شدند. الان به لطف واکسیناسیون عمومی گسترده و رعایت بیشتر پروتکل‌های بهداشتی شرایط کمی فرق کرده و کم‌کم شرایط سفر فراهم می‌شود. جاباما به عنوان بزرگ‌ترین سامانه رزرو آنلاین انواع اقامتگاه در ایران در قالب کمپین «جنوب‌گردی از تو، جاباما» که طراحی کرده است، موارد متنوع و جذابی را در نظر گرفته که القاکننده‌ی حس سفر و تجربه کردن است. این کمپین شامل بخش‌های متنوعی مانند چالش، جایزه، مسابقه، مهمان‌نوازی، موسیقی، غذا و فرهنگ جنوبی است.

« جنوب‌گردی از تو، جاباما» طرحی خلاق و جدید از این برند است تا هر تجربه‌ای که یک مسافر به جنوب باید داشته باشد را یادآوری کند. جاباما به عنوان یکی از پیشگامان روش‌های سفری نوین به خوبی توانست در قالب این کمپین تمام عناصر فرهنگی جنوب مثل موسیقی با ریتم جنوبی، عطر و بوی ادویه‌ها و غذاهایش، طعم لذیذ ماهی و میگو تازه، لذت آبتنی و غواصی در خلیج همیشه فارس، گشتن در کوه‌های مریخی قشم و هرمز و کلی تجربه ناب دیگر را کنار هم بیاورد.

هدف کمپین جنوب گردی از تو، جاباما چیست؟

برای هر آدمی جنوب‌گردی معنای خاصی دارد. یکی قدم زدن در ساحل را دوست دارد، یکی طرفدار غذاهای پرادویه و لذیذ جنوبی است، یکی در بازار ته‌لنجی‌ها، دنبال خرید اجناس متنوع است. همه این افراد یک نقطه مشترک دارند؛ طرفدار زیبایی‌های جنوب، مردم خونگرم و فرهنگ بی‌نظیرش هستند.

جاباما در طول کمپین جنوب‌گردی یک ماهه خود، تمام این زیبایی‌های و تجربه‌های منحصربه‌فردش را به دوست‌دارهای سفرهای غیرمتعارف و جذاب ارائه می‌دهد. تجربه هایی مانند اقامت در خانه‌های سنتی و بوم‌ گردی، یادگیری پختن غذاهای جنوبی، ماهیگیری و غیره. برای همین پیشنهاد می‌شود که صفحه‌های جاباما در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و توییتر را دنبال کنید؛ این برند فعال در زمینه رزرو اقامتگاه قول داده است که هر روز تجربه‌ و غافلگیری تازه‌ای برای معرفی داشته باشد. در کنار آن هم تعداد زیادی چالش و جایزه در نظر گرفته است؛ از اقامت رایگان گرفته تا هدیه نقدی.

جنوب‌گردی جاباما طوری طراحی شده تا یک نفر بعد از جنوب‌گردی‌هایش چنین جملاتی را به زبان نیاورد که «کاش،‌ اونجا رو هم می‌رفتیم» یا «کاش اون غذا رو هم می‌خوردیم». یکی دیگر از ایده‌های خلاقانه جاباما در طول کمپین جنوب‌گردی این است که چند نفر از اهل سفرهای حرفه‌ای، قصه‌‌‌ی سفرهایشان به جنوب را تعریف می‌کنند و عکس‌هایش را به اشتراک می‌گذارند.

جاباما به خوبی فهمیده است که گاهی یک تصویر از هزار کلمه گویاتر است؛ برای همین در قالب تعدادی ویدیو‌‌ جذاب از جنوب ایران و اقامتگاه‌های بوم ‌گردی آن، در تلاش است که مخاطب را به یک سفر رویایی در مناطق بکر ببرد و لذت اقامت در یک خانه‌‌‌های سنتی جنوبی را یادآور شود. به خوبی مشخص است که هدف جاباما در این کمپین چیزی نیست جز کامل کردن تجربه سفر به جنوب کشور و ارتقای کیفیت اقامت در این بخش از ایران عزیز.

جاباما و مردم خونگرم بومی میزبان علاقه‌مندان به جنوب هستند!

کمپین جنوب‌گردی از تو، جاباما؛ نفسی تازه به صعنت گردشگری بومی!

یکی از مهم‌ترین دلایلی که هر فردی را برای سفر به جنوب وسوسه می‌کند، مردم خونگرم آن است. مردمانی مهربان و ساده‌دل و خوش‌بیان. مردمی که از هیچ داشته‌ای برای مهمان خود دریغ نمی‌کنند. پس چه میزبانی بهتر از آن‌ها برای طرفدارهای جنوب ایران.

چند سالی هست که شب‌مانی در اقامتگاه ‌های بوم‌ گردی پرطرفدار شده و دلیل آن هم کاملا مشخص است. لذت ماندن در یک خانه زیبا به همراه میزبان‌هایی مهربان. جنوب ایران هم از این اساس پیروی می‌کند.

جاباما بارها عنوان کرده است که چند هدف اصلی را دنبال می‌کند، اول توسعه گردشگری بومی، دوم ارتقای کیفیت اقامت و سوم ترویج سفرهای غیرمتعارف مانند بوم ‌گردی. پس بی‌دلیل نیست که این برند پیش‌قدم شده تا ارتباط بین علاقه‌مندان به جنوب و جنوبی‌های خونگرم را از قبل هم نزدیک‌تر و راحت‌تر کند.

از سرویس‌های جاباما به خوبی مشخص است که به عنوان یک سامانه بزرگ رزرو آنلاین انواع اقامتگاه به راحتی، کیفیت و استانداردهای بهداشتی مهمان‌های خود اهمیت ویژه‌ای می‌دهد. از طرفی هم دیدنی‌ها و تجربه‌کردنی‌های جنوب ‌آن‌قدر زیاد هستند که سهم این سرزمین از گردشگری باید خیلی بیشتر باشد. شاید بی‌راه نباشد بگوییم وجود چنین کمپینی که تمام این نیازها را پاسخ دهد کاملا احساس می‌شد.

جاباما تلاش کرده است تا تمام اهداف خود را قالب کمپین «جنوب‌گردی از تو،‌ جاباما» دنبال کند. این برند با تعدادی از اقامتگاه های بوم گردی خاص به لحاظ تجربه‌ی اقامت به طور اختصاصی همکاری و آن‌ها را به عنوان بهترین‌ گزینه‌های اقامتی پیشنهاد می‌دهد. این اقامتگاه‌ها معماری زیبای جنوبی، فضای دلنشین و میزبان‌هایی خونگرم دارند که قطعا کیفیت سفر هر کسی را چند برابر می‌کند.

به طور مثال اگر مقصد شما جزیره زیبای هنگام و آب‌های شفاف و سواحل طلاییش است، قطعا حیاط زیبا و دلباز اقامتگاه بوم ‌گردی گارومزنگی و خونگرمی میزبانش، کسری طالبی‌زاده سفر شما را زیبا‌تر خواهد کرد.

کمپین جنوب‌گردی از تو، جاباما؛ نفسی تازه به صعنت گردشگری بومی!

اگر از طرفدارهای معماری زیبای جنوبی و خانه‌های سنتی هستید، معماری اقامتگاه بوم‌ گردی خانه دوست قشم و لهجه دلنشین میزبانش، مجتبی اسماعیلی روزهای شما را فراموش‌نشدنی می‌کند.

اگر هم علاقه‌مند به دریا و داستان‌های زیباش هستید و دوست دارید کلی خاطره هیجان‌انگیز از یک ناخدای ماهر بشنوید، اقامتگاه نخل ناخدا قشم به میزبانی ناخدا عادل بهترین گزینه برای اقامت شما در جنوب ایران است و این فهرست ادامه دارد.

جاباما در راستای هدفش یعنی کمک به توسعه گردشگری، تجربه ماندن در اقامتگاه بوم‌ گردی را به ساده‌ترین حالت ممکن تبدیل کرده است؛ هر فردی به راحتی و تنها با چند کلیک می‌تواند محل اقامت خود در سفر به جنوب کشور را به طور قطعی و بدون کنسلی رزرو کند.

برای خیلی‌ها اتفاق افتاده است که بعد از گرفتن محل اقامت و حتی پرداخت هزینه، درخواست آن‌ها توسط میزبان لغو شود. جاباما در تلاش است که هر سفر از کیفیت بی‌نظیری برخوردار باشد، برای همین تمام اقامتگاه‌های پیشنهادی را به طور تضمین شده ارایه می‌دهد و هیچ کنسلی در کار نخواهد بود. این اقدام نوین و خلاقانه جاباما تاثیر زیادی در توسعه فرهنگ و صنعت گردشگری دارد.

کافیست سری به صفحه اختصاصی «جنوب‌ گردی از تو، جاباما» بزنید تا با اقامتگاه‌ها و میزبان‌های آن بیشتر آشنا بشید.

جاباما؛ یک برند گردشگری متعهد که به دنبال عملی کردن اهدافش است...

در این روزها که شرایط سفر کردن کمی بیشتر از قبل ممکن شده است، جاباما در تلاش است با فراهم کردن امکانات متنوع، تجربه‌ی سفرهای دلچسب و امن را امکان‌پذیر کند. جاباما با حمایت هرچه‌ بیشتر از اقامتگاه‌های بوم‌ گردی در نقاط مختلف ایران به دنبال توسعه پایدار مناطقی است که از ظرفیت‌های بالای گردشگری برخوردارند. مناطق جنوبی کشور نمونه خوبی از این موارد است. این اقدام جاباما به خوبی نشان می‌دهد که یکی از اهداف اصلیش رونق کسب‌وکارهای محلی و گسترش فرهنگ بومی است. به امید این‌که همه به سلامت از این روزهای سخت عبور کنیم و هر منطقه از ایران عزیزمان در حد و اندازه‌های جذابیت‌هایش پذیرای مهمانان مختلف باشد.

نظرات بینندگان