arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۵۱۵۱۳
تاریخ انتشار: ۵۸ : ۱۷ - ۱۸ آذر ۱۴۰۰

سپاهان یک – صنعت نفت صفر/ شاگردان نویدکیا موقتا به صدر بازگشتند

طلایی‌پوشان اصفهانی با برتری مقابل صنعت نفت موقتا جای گل گهر را در صدر جدول گرفتند. در مقابل، نفتی‌ها روز‌های خوبی را پشت سر نمی‌گذارند و پنجمین شکست را نیز در کارنامه خود ثبت کردند. آن‌ها همچنان شش امتیازی هستند و در رده چهاردهم قرار دارند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: طلایی‌پوشان اصفهانی با برتری مقابل صنعت نفت موقتا جای گل گهر را در صدر جدول گرفتند.

دیدار دو تیم سپاهان و صنعت نفت آبادان امروز (پنج شنبه) ساعت 16:00 در ورزشگاه نقش جهان برگزار شد که این بازی در نهایت با برتری یک بر صفر شاگردان محرم نویدکیا به پایان رسید.

یاسین سلمانی در دقیقه 24 صاحب توپ شد و با حرکت از پشت محوطه جریمه و دریبل دو بازیکن صنعت نفت توپ را به گوشه دروازه احمد گوهری کرد تا تک گل تیمش را به ثمر برساند.

فرشاد احمدزاده، شهریار مغانلو و امید نورافکن در چند صحنه از این دیدار تا آستانه گلزنی پیش رفتند اما در نهایت ناموفق بودند.

در اواسط نیمه اول احد سلطانی یکی از کمک داوران این دیدار با مصدومیت مواجه شد که داور لحظاتی بازی را متوقف کرد تا به مصدومیت سلطانی رسیدگی شود. او پس از مداوا به بازی برگشت و این دیدار ادامه پیدا کرد.

سپاهانی‌ها با این پیروزی 19 امتیازی شدند و موقتا به صدر جدول لیگ برتر صعود کردند. در مقابل، نفتی‌ها روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذارند و پنجمین شکست را نیز در کارنامه خود ثبت کردند. آنها همچنان شش امتیازی هستند و در رده چهاردهم قرار دارند.

نظرات بینندگان