arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۵۳۰۴۸
تاریخ انتشار: ۴۵ : ۱۴ - ۲۹ آذر ۱۴۰۰
در مراسم امضای قرارداد افزایش همکاری بانک تجارت با گروه انتخاب:

طرح «زوج مهر» رونمایی شد

مشتریانی که از این طرح استفاده کنند می‌توانند بنابر تمایل خود به سایت فروش اینترنتی گروه انتخاب مراجعه کرده و حداقل 450 میلیون ریال از کالاهای بادوام لوازم خانگی خریداری کنند و پس از آن در شعب از تسهیلات مرابحه با ابزار کارت تا سقف 300 میلیون ریال با نرخ 15 درصد مهلت بازپرداخت 36 ماه بهره‌مند شوند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
در مراسم امضای قرارداد همکاری بانک تجارت و گروه انتخاب الکترونیک از طرح زوج مهر رونمایی شد.

به گزارش انتخاب به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، دکتر هادی اخلاقی فیض آثار مدیرعامل این بانک در مراسم امضای قرارداد همکاری با گروه انتخاب الکترونیک با تقدیر از تعامل مدیران این گروه برای اجرای طرح «زوج مهر» گفت: با اجرای این طرح در قالب قرارداد همکاری با مجموعه صنعتی و تولیدی گروه انتخاب به‌عنوان خدمتی نوین در زنجیره خدمات متنوع بانک تجارت و در قالب ایفای مسئولیت‌های اجتماعی دو مجموعه گامی بلند در راستای تسهیل امر ازدواج برداشته می‌شود و این طرح با همکاری گروه انتخاب الکترونیک به عنوان مجموعه‌ای خوشنام و بزرگ می‌تواند تبدیل به یک تجربه موفق اجرایی شود.

دکتر اخلاقی با اشاره به شبکه گسترده شعب بانک تجارت و تقاضای فراوان وام ازدواج از سوی متقاضیان یادآور شد: در طرح زوج مهر تمام تمرکز بر روی تسهیل در دریافت و تهیه لوازم مورد نیاز برای شروع زندگی مشترک است.

وی در ادامه گفت: مشتریانی که از این طرح استفاده کنند می‌توانند بنابر تمایل خود به سایت فروش اینترنتی گروه انتخاب مراجعه کرده و حداقل 450 میلیون ریال از کالاهای بادوام لوازم خانگی خریداری کنند و پس از آن در شعب از تسهیلات مرابحه با ابزار کارت تا سقف 300 میلیون ریال با نرخ 15 درصد مهلت بازپرداخت 36 ماه بهره‌مند شوند.

دیانی مدیرعامل گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب پس از ابراز خرسندی برای همکاری با بانک بزرگ تجارت گفت: گروه انتخاب همواره به دنبال همکاری با بانک‌های خوشنام و بزرگ بوده و این افتخار را دارد که با همکاری بانک تجارت بتواند فرایند برخورداری قشر جوان از کالاها و خدمات این شرکت را تسهیل کند و طرح زوج مهر در این راستا طراحی شده است.

گروه صنعتی انتخاب با هدف تکمیل زنجیره تولید و با رویکرد توسعه فعالیت‌های اقتصادی در صنایع بالادستی، به حوزه‌های نفت و گاز، پتروشیمی، فولاد، بازرگانی و ساختمان ورود پیدا کرده و هم اکنون این گروه با پنج هلدینگ فعال، سطح اشتغال بالغ بر 4 هزار نفر را ایجاد کرده است.
نظرات بینندگان