arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۵۳۲۶۰
تاریخ انتشار: ۴۳ : ۱۷ - ۳۰ آذر ۱۴۰۰

فرمانده‌کل سپاه: نیروی دریایی سپاه به نقاط درخشانی دست یافته است

فرمانده‌ کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کیفیت، اثربخشی و دقت عمل سامانه‌ها را نقطه اوج تلاش و عمل نیروی دریایی سپاه عنوان کرد و گفت ورود فناوری‌های جدید، نشانگر دستیابی نیروی دریایی سپاه به نقاط درخشان در مسیر تکامل قدرت خود است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: فرمانده‌ کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کیفیت، اثربخشی و دقت عمل سامانه‌ها را نقطه اوج تلاش و عمل نیروی دریایی سپاه عنوان کرد و گفت ورود فناوری‌های جدید، نشانگر دستیابی نیروی دریایی سپاه به نقاط درخشان در مسیر تکامل قدرت خود است.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه، سرلشکر پاسدار حسین سلامی در حاشیه برگزاری دومین روز رزمایش مشترک پیامبر اعظم (ص) ۱۷ که در سواحل خلیج‌فارس و منطقه عمومی جنوب کشور در حال برگزاری است، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز شاهد صحنه یک رزمایش دقیق و واقعی بودیم، گفت: کیفیت،‌ اثربخشی و دقت عمل سامانه‌ها نقطه اوج تلاش و عمل برادران نیروی دریایی سپاه بود.

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: امروز شاهد بودیم که هم پهپادهای نیروی دریایی سپاه به ‌صورت دقیق از فواصل مختلف اهداف را مورد اصابت قرار دادند و هم موشک‌های بالستیک به‌عنوان پدیده‌های جدید نیرو و موشک‌های کروز اهداف ازپیش‌تعیین‌شده در فواصل و با شرایط مختلف را با دقت صد درصد مورد اصابت قرار دادند.  

سلامی، دقت در اصابت به اهداف، انعطاف در بردهای متفاوت و قابلیت عملیات هم‌زمان روی هدف‌های ثابت یا متحرک را از وجوه برجسته این مرحله از رزمایش پیامبر اعظم (ص) ۱۷ برشمرد و عنوان کرد: با ارزیابی دقیقی که از منحنی‌های رشد قدرت دفاعی دارم، در دو روز اخیر در نیروی دریایی سپاه جهش در قدرت دفاعی را ملاحظه کردم.

وی تاکید کرد: ورود فناوری‌های جدید اعم از هوش مصنوعی و فناوری استفاده از پهپادها در اعماق متعدد و موشک‌ها در طیف وسیعی از بردها با دقت‌های قابل‌قبول، نشانگر دستیابی نیروی دریایی سپاه به نقاط درخشان در مسیر تکامل قدرت خود است.

 

نظرات بینندگان