کد خبر: ۶۵۳۴۲
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۳۸ : ۲۰ - ۱۴ خرداد ۱۳۹۱

این سارق را شناسایی کنید

کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ به دنبال سارقی هستند که ضمن تغییر کارت‌های عابربانک مالباخته، اقدام به خرید 30 میلیون تومانی سکه طلا و دلارکرده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ به دنبال سارقی هستند که ضمن تغییر کارت‌های عابربانک مالباخته، اقدام به خرید 30 میلیون تومانی سکه طلا و دلارکرده است.

به گزارش انتخاب به نقل از ایسنا، در 16 بهمن ماه سال گذشته، فردی با مراجعه به کلانتری 108 نواب به مأموران اعلام کرد که از حساب‌های بانکی متعلق به وی، مجموعا مبلغ 30 میلیون تومان برداشت غیر قانونی شده است. با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه 10 تهران، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

بنابراین گزارش، با ارجاع پرونده به پایگاه هشتم پلیس آگاهی، مالباخته به کارآگاهان گفت که فرد یا افرادی با جعل هویت وی اقدام به ابطلال کارت‌های عابر بانک‌های وی کرده و پس از دریافت عابر بانک جدید و رمز جدید، اقدام به برداشت وجه از حساب‌های بانکی وی در شعبات «عسگری» و «آرمیتا» کردند.

با توجه به اظهارات مالباخته، کارآگاهان با شناسایی شعبه بانکی محل دریافت کارت عابر بانک، به تحقیق از مسئول صدور کارت‌های عابر بانک پرداخته و مشخص شد که جوانی حدودا 30 ساله با معرفی خود تحت عنوان هویت مالباخته، مدعی فقدان کارت عابر بانک‌های خود شده و با ارائه اسناد و مدارک شناسایی مجعول اقدام به دریافت مجدد عابر بانک‌های جدید کرده و بلافاصله پس از دریافت عابر بانک‌ها، با مراجعه به دو صرافی واقع در میدان صادقیه و خیابان میرداماد اقدام به خرید سکه طلا و دلار جمعا به ارزش تقریبی 30 میلیون تومان کرده است.

سرهنگ کارآگاه میرزکی، رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه اعلام این خبر گفت: با شناسایی دو صرافی محل خرید سکه‌های طلا و دلار، کارآگاهان با مراجعه به این مراکز تجاری اقدام به بازبینی تصاویر بدست آمده از دوربین‌های مداربسته کرده و در بررسی‌های خود موفق به شناسایی جوان حدودا 30 ساله‌ای شدند که با مراجعه به این دو صرافی اقدام به خرید طلا و دلار کرده است.وی در پایان این خبر با اشاره به دستور انتشار بدون پوشش چهره متهم متواری، گفت: با توجه به شیوه و شگرد استفاده شده در برداشت غیر مجاز از حساب‌های بانکی متعلق به مالباخته که متهم اطلاعات دقیقی از هویت مالباخته در اختیار داشت و در شرایطی که این احتمال می‌رفت که مالباخته با مشاهده تصاویر بدست آمده از دوربین‌های مداربسته موفق به شناسایی هویت متهم پرونده شود اما بر خلاف کارمند شعبه بانک که موفق به شناسایی تصویر متهم شده بود، مالباخته موفق به شناسایی متهم نشد! که در ادامه رسیدگی به این پرونده دستور انتشار بدون پوشش تصاویر بدست آمده از متهم تحت تعقیب پلیس آگاهی، از سوی بازپرس پرونده صادرشد؛ لذا از کلیه شهروندانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شده‌اند درخواست می‌شود تا هر گونه اطلاعات درباره هویت واقعی متهم ، مخفیگاه و یا محل‌های تردد این شخص را از طریق شماره تماس 21866028 ، در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
تام سایر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۵
0
14
ایشان آقای د-م هستند ولی تا محکومیتش ثابت نشه معرفیش نمی کنم....!!!؟؟؟؟:)
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۵
0
10
من شناختمش امیر منصور آریاست تازگیا 3000هزار میلیارد دیگه هم دزدیده
نظرات بینندگان