arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۵۶۳۴۲
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۲۲ - ۱۹ دی ۱۴۰۰

فاکس نیوز: علیرضا دبیر گرین‌کارت دارد

فاکس نیوز نوشت، تیم‌های ملی کشتی آزاد ایران و آمریکا در نظر دارند مسابقه‌ای را در تاریخ ۲۳ بهمن در تگزاس برگزار کنند. این در حالی‌است که حدود یک ماه به این مبارزه دوستانه زمان باقی مانده، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در گفت‌وگویی به شعار "مرگ بر آمریکا" تاکید کرد. علاوه بر اظهارات ضد آمریکایی دبیر، او گرین کارت آمریکا را دارد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایلنا:  فاکس نیوز نوشت، تیم‌های ملی کشتی آزاد ایران و آمریکا در نظر دارند مسابقه‌ای را در تاریخ 23 بهمن در تگزاس برگزار کنند. این در حالی‌است که حدود یک ماه به این مبارزه دوستانه زمان باقی مانده، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در گفت‌وگویی به شعار "مرگ بر آمریکا" تاکید کرد.

فاکس نیوز در گزارشی نوشت: علاوه بر اظهارات ضد آمریکایی دبیر، او گرین کارت آمریکا را دارد.

این گزارش در حالی منتشر شده که رئیس فدراسیون کشتی مدعی است هفت سال پیش اقامت خود را در آمریکا لغو کرده و برای سفر به این کشور جهت رویارویی دوستانه و اخذ ویزا، همراه ملی‌پوشان راهی دوبی شده بود.

علیرضا دبیر که در المپیک سیدنی مدال طلای کشتی آزاد را از آن خود کرد، گفت: «ما همیشه شعار مرگ بر آمریکا سر می دهیم اما مهم این است که آن را در عمل نشان دهیم. بعضی‌ها زیاد حرف می‌زنند اما کار زیادی نمی‌کنند. ما باید این را شعار را در عمل ثابت کنیم.»

با توجه به صحبت‌های مطرح شده این احتمال وجود دارد سفارت آمریکا برای رئیس فدراسیون کشتی ویزا صادر نکند. در اینصورت باید دید رسانه آمریکایی مدرک تازه‌ای از گرین کارت رئیس فدراسیون کشتی ایران منتشر می‌کند یا خیر؟

نظرات بینندگان