arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۵۶۹۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۱۰ - ۲۳ دی ۱۴۰۰

انفجار و آتش سوزی در اطراف شهرک صنعتی اشتهارد

یک مورد انفجار و آتش سوزی در شهرک صنعتی اشتهارد در استان البرز گزارش شده است. آمبولانس پایگاه بوئین زهرا، آراسنج و اتوبوس آمبولانس از استان قزوین و سه دستگاه آمبولانس دیگر از اورژانس کرج به سمت محل حادثه اعزام شدند. وی افزود: در حال حاضر عوامل آتش نشانی مشغول اطفاء حریق و عوامل اورژانس در محل حادثه مستقر هستند. تعداد مصدومین هنوز مشخص نیست.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

برنا: رئیس مرکز فوریت های پزشکی قزوین از انفجار و آتش سوزی در شهرک صنعتی اشتهارد خبر داد.

سهیل سلطانی در این باره اظهار کرد: در تماسی که با مرکز ارتباطات اورژانس قزوین گرفته شد خبر از انفجار و آتش سوزی در شهرک صنعتی اشتهارد می داد که بلافاصله آمبولانس پایگاه بوئین زهرا، آراسنج و اتوبوس آمبولانس از استان قزوین و سه دستگاه آمبولانس دیگر از اورژانس کرج به سمت محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در حال حاضر عوامل آتش نشانی مشغول اطفاء حریق و عوامل اورژانس در محل حادثه مستقر هستند.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی قزوین بیان کرد: تعداد مصدومین هنوز مشخص نیست.

 

تکمیلی/

تسنیم نوشت: مدیر‌کل مدیریت بحران استان البرز گفت: آتش‌سوزی گسترده در یک واحد صنعتی در شهرک صنعتی اشتهارد نیست و خارج از محدوده استان البرز است.

محمد رضا فلاح نژاد در مورد آتش سوزی یک واحد کارخانه تصفیه روغن در مرز بین استان‌های البرز قزوین اظهار داشت: این آتش سوزی صبح امروز در یک واحد صنعتی خارج از استان البرز بوده است.

وی افزود: از دقایق اولیه این حادثه آتش نشانان از ایستگاه‌های اشتهارد و شهرک صنعتی و کوثر برای اطفای حریق به محل حادثه اعزام شدند.

مدیر کل مدیریت بحران استان البرز با بیان اینکه تلاش از سوی آتش نشانان برای اطفای این حریق ادامه دارد، بیان کرد: در حال حاض ایستگاه‌های آتش نشانی در ماهدشت و محمدشهر به محل حادثه اعزام شدند.

نظرات بینندگان