arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۵۷۷۱۰
تاریخ انتشار: ۴۲ : ۱۴ - ۲۷ دی ۱۴۰۰

۶۰ کیلوگرم ماده مخدر تریاک در ملایر کشف و ضبط شد

فرماندهی انتظامی ملایر از کشف و ضبط ۶۰ کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد و گفت: در این زمینه یک دستگاه کامیون توقیف و یک سوداگر مرگ نیز دستگیر شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فرماندهی انتظامی ملایر از کشف و ضبط ۶۰ کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد و گفت: در این زمینه یک دستگاه کامیون توقیف و یک سوداگر مرگ نیز دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «احمد ساکی» روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه سوداگران مرگ قصد انتقال مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از استان‌های جنوبی کشور به ملایر دارند، بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی اظهار داشت: با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، یک دستگاه خودرو کامیون در این خصوص شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت‌های گسترده و کارشناسی، با شگردهای خاص پلیسی در یکی از مبادی ورودی به شهر ملایر متوقف و اقدامات قضایی در این زمینه انجام شد.

فرمانده انتظامی ملایر همچنین از کشف انبار کالاهای احتکار شده در این شهرستان با تلاش مجدانه و هوشیاری ماموران پلیس امنیت اقتصادی خبر داد و گفت: ماموران این یگان در راستای شناسایی انبار کالاهای احتکار شده با انجام کار اطلاعاتی دقیق، از نگهداری مقادیر قابل ملاحظه‌ای کالای احتکار شده در یک انبار در یکی از روستاهای شهرستان مطلع می شوند.

سرهنگ ساکی افزود: در همین ارتباط طی بازرسی انجام شده از مکان نگهداری این کالاها، ۳۰۰ کیلوگرم شکر، ۹۶۰ بسته پودر لباسشویی، ۱۷۰۰ کیلوگرم برنج، ۴۲ حلب روغن خوراکی پنج کیلویی و همچنین ۵۰ هزار نخ سیگار در مجموع به ارزش تقریبی ۱۲۰ میلیون تومان کشف و ضبط و با تشکیل پرونده یک متهم به مراجع قضایی تحویل شد.

وی از دستگیری سارق منزل با پوشش زنانه توسط پلیس آگاهی ملایر خبر داد و اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت منزل در شهر ملایر بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی ملایر افزود: ماموران با انجام اقدامات فنی و تخصصی متهم را که با پوشش چادر زنانه وارد منزل مذکور شده بود را شناسایی و طی هماهنگی با دستگاه قضایی در یک عملیات ضربتی در حالی که قصد فرار و خروج از شهرستان را داشت، دستگیر کردند.

سرهنگ ساکی با اشاره به سوابق متعدد متهم دستگیر شده در زمینه سرقت منزل و اعتراف به سرقت منزل مذکور گفت: در بازرسی به عمل آمده از مخفیگاه سارق، اموال مسروقه شامل طلاجات و تعدادی لوزام منزل کشف و تحویل مالباخته و متهم نیز با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.نظرات بینندگان