arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۵۸۱۳۲
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۷ - ۲۹ دی ۱۴۰۰

دلخوری هیئت مدیره از خبر استعفای سرمربی پرسپولیس

تهدید به استعفای یحیی گل محمدی شاید برای هواداران این باشگاه یک شوک ناگهانی به حساب آید، اما برای مسئولان باشگاه پرسپولیس بیشتر یک تهدید تبلیغاتی است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

میزان نوشت: تهدید به استعفای یحیی گل محمدی شاید برای هواداران این باشگاه یک شوک ناگهانی به حساب آید، اما برای مسئولان باشگاه پرسپولیس بیشتر یک تهدید تبلیغاتی است.

ظهر امروز بود که برخی رسانه‌ها از تهدید یحیی گل‌محمدی به استعفا از هدایت پرسپولیس بعد از بازی با فولاد خوزستان در هفته هفدهم لیگ برتر به دلیل مشکلات مالی و برآورده نشدن مطالبات بازیکنان و کادر فنی خبر دادند، هر چند شاید این اتفاق برای هواداران این باشگاه یک شوک ناگهانی به حساب آید، اما این تمام ماجرا نبود.

منابع خبری نزدیک به باشگاه پرسپولیس مدعی شدند این تهدید صرفاً کاربرد تبلیغاتی دارد تا به این شکل هیئت مدیره زیر فشار قرار گیرد تا زودتر مطالبات بازیکنان پرداخت شود، در حالی که مسئولان باشگاه پرسپولیس تمام توان خود را به کار گرفتند تا مشکلات مالی موجود در سیستم مالی باشگاه را برطرف کنند.

اما تهدید به استعفا زیاد به مذاق اعضای هیئت مدیره خوش نیامده به ویژه اینکه یحیی گل‌محمدی خود به خوبی می‌داند در کمتر از ۱۰ روز امکان معجزه نیست و این مشکلات در دوره مجید صدری نیز وجود داشت تا حدی که سرمربی پرسپولیس برای حمایت از سرپرست مدیرعاملی خود و همکارانش اقدام به انتشار استوری کردند و برخی بازیکنان تیم به سفارش کادر فنی حمایتی دسته جمعی از مدیریت انجام می‌دادند، اما حالا شرایط کاملاً تغییر کرده و سیاست انتقادی علیه مدیریت باشگاه اتخاذ شده است.

از آنجا که گل‌محمدی نسبت به شایعه استعفای خود پس از بازی با فولاد هیچ واکنشی نشان نداده حالا اعضای هئیت مدیره هم قصد دارند شرایط سخت گیرانه‌ای را برای سرمربی تیم اعمال کنند تا به این شکل روابط میان آن‌ها و کادر فنی به سردی برود.

گفته می‌شود پس از انتشار شایعه استعفای یحیی در فضای مجازی یکی از اعضای هیئت مدیره به کنایه گفته است زمان صدری انگار همه چیز گل و بلبل بود، اما حالا از وقتی تیم مدیریت جدید آمده کار خراب شده، اگر ما هم سیاست مدیریت قبلی را در پیش می‌گرفتیم و قرارداد کادر فنی را بلندمدت تمدید می‌کردیم شاید امروز به جای شایعه استعفا استوری‌های حمایتی از ما منتشر می‌شد.

البته گفته می‌شود رضا درویش مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس قصد دارد برای کنترل اوضاع فعلاً واکنشی نشان ندهد و حرفی به زبان نیاورد و تمام پتانسیل خود را برای تامین منابع مالی به کار گیرد تا قبل از شروع تعطیلات نیم فصل بخشی از مطالبات بازیکنان پرداخت شود، اما آنچه مشخص است هیئت مدیره و مدیرعامل بابت این فشار کاذب رسانه‌ای به شدت از یحیی گل‌محمدی دلخور هستند و مطمئناً این رفتار او در آینده بازتاب زیادی به همراه خواهد داشت، اما فعلاً کسی در این خصوص هیچ حرکتی غیرمنتظره‌ای انجام نخواهد داد.

 

نظرات بینندگان