arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۵۸۸۵۰
تاریخ انتشار: ۵۷ : ۱۰ - ۰۴ بهمن ۱۴۰۰

حضور ۱۰ هزار نفری تماشاگران در دیدار ایران - عراق

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کرد، با حضور ۱۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه برای دیدار ایران - عراق موافقت شده است
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کرد، با حضور ۱۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه برای دیدار ایران - عراق موافقت شده است.

 غلامرضا نوروزی درباره حضور تماشاگران در دیدار ایران - عراق در چارچوب مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 اظهار داشت: با پیگیری‌هایی که به عمل آمده است و مساعدت‌هایی که وزیر ورزش و جوانان انجام داد، نهایتاً موافقت شد که بازی با عراق با حضور 10 هزار نفری تماشاگران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ورزشگاه آزادی برگزار شود. شرایط ورود تماشاگران به ورزشگاه، تزریق دو دز واکسن به همراه کارت واکسیناسیون است که از طریق سامانه این شرایط چک می‌شود و فردی که وارد ورزشگاه خواهد شد مشخص می‌شود که واکسیناسیون انجام داده است یا نه.

وی در پاسخ به این پرسش که «بابت حضور تماشاگران نگرانی وجود ندارد؟»، تصریح کرد: با توجه به شرایطی که به لحاظ اُمیکرون داریم و قدرت سرایت بالایی که این ویروس دارد این نگرانی وجود دارد که وارد پیک شویم، ولی با تمهیداتی که از طریق وزارت ورزش و جوانان، افراد مسئول و فدراسیون فوتبال در نظر گرفته شده است، ناظران بهداشتی بر افرادی که وارد ورزشگاه می‌شوند نظارت خواهند داشت و شرایط را کنترل می‌کنند. تماشاگران هم به صورت پراکنده در ورزشگاه حاضر می‌شوند تا مشکلی نداشته و شاهد پیروزی ارزشمند تیم ملی فوتبال کشورمان باشیم.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره حضور بانوان در ورزشگاه خاطر نشان کرد: رعایت پروتکل‌ها برای همه یکی است و فرقی بین بانوان و آقایان نیست. بحث خانم‌ها که همیشه مطرح است و شورای تأمین و ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره جنسیت تماشاگران تصمیم نهایی را می‌گیرند.

 

نظرات بینندگان