arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۵۹۳۴۰
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۱۰ - ۰۷ بهمن ۱۴۰۰
در راستای تسهیل ازدواج زوج‌های جوان؛

عملکرد مطلوب بانک پاسارگاد در پرداخت تسهیلات ازدواج

متقاضیان دریافت این تسهیلات در مرحله نخست می‌بایست درخواست خود را در سامانه تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج بانک مرکزی جمهوری اسلامی به نشانی ve.cbi.ir ثبت و از بین بانک‌های عامل، یکی را انتخاب و کد رهگیری دریافت نمایند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 بانک پاسارگاد با هدف تسهیل شرایط ازدواج برای جوانان و مشارکت در این امر خداپسندانه به‌عنوان سنت حسنه و پسندیده پیامبر اکرم (ص) و اهل بیت مکرم آن بزرگوار تاکنون با اعطای 7،727 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج، بیش از 2،231میلیارد ریال به زوج‌های متقاضی پرداخت کرده است که علاوه بر رشد مبلغ، از نظر تعداد فقره تسهیلات اعطایی نیز طی سال‌های 1399 و 1400 نسبت به سال‌های 1397 و 1398، بیش از دوبرابر افزایش داشته است.

به گزارش انتخاب به نقل از روابط‌عمومی بانک پاسارگاد،سقف تعیین‌شده برای اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج برای هریک از متقاضیان 700میلیون ریال است ولی در صورتی که متقاضی خانم (زوجه) زیر 23 سال و متقاضی آقا (زوج) زیر 25 سال سن داشته باشند، به استناد قانون بودجه سال 1400 کل کشور، این مبلغ تا سقف یک میلیارد ریال قابل پرداخت است.

متقاضیان دریافت این تسهیلات در مرحله نخست می‌بایست درخواست خود را در سامانه تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج بانک مرکزی جمهوری اسلامی به نشانی ve.cbi.ir ثبت و از بین بانک‌های عامل، یکی را انتخاب و کد رهگیری دریافت نمایند. سپس پس از دریافت پیامک به شعبه بانک تعیین‌شده مراجعه فرمایند تا با تکمیل پرونده و مدارک موردنظر مراحل پرداخت تسهیلات صورت پذیرد.
نظرات بینندگان