arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۵۹۵۲۲
تاریخ انتشار: ۱۵ : ۲۳ - ۰۷ بهمن ۱۴۰۰

اصرار گل محمدی به جدایی از پرسپولیس؟

فارس نوشت: یحیی گل محمدی همچنان اصرار دارد که از پرسپولیس کناره‌گیری کند؛ چراکه اعتقاد دارد که مشکلات عدیده پرسپولیس به این زودی‌ها برطرف نمی‌شود و به همین دلیل به احتمال زیاد فردا هم در تمرین شرکت نمی‌کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

اصرار گل محمدی به جدایی از پرسپولیس؟

فارس نوشت: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنان اصرار دارد از سمت‌اش کناره‌گیری کند.

چهارشنبه بعدازظهر پس از اینکه بازیکنان پرسپولیس به دلیل بدقولی‌های باشگاه حاضر نشدند تمرین را‌‌ برگزار کنند، یحیی گل محمدی سرمربی این تیم با ارسال نامه‌ای به رضا درویش مدیرعامل سرخ‌پوشان، اعلام کناره‌گیری از سمت خود کرد.

بعد از این تصمیم گل محمدی باشگاه پرسپولیس با استعفای او مخالفت و تاکید کرد که روز پنجشنبه برخی از مطالبات بازیکنان را‌‌ پرداخت می‌کند.

درویش طبق وعده‌ای که به بازیکنان داده بود امروز 10 درصد از پول بازیکنان را‌‌ پرداخت کرد که البته این پرداختی هم به مذاق اعضای تیم خوش نیامد؛ چراکه هنوز پرداختی‌های این تیم به 30 درصد رسیده است.

امروز همچنین بازیکنان حاضر به برگزاری تمرین نشدند و خود یحیی گل محمدی نیز از جمله غایبانی بود که در محل تمرین حاضر نشد. طبق پیگیری‌های خبرنگار ورزشی خبرگزاری ما، یحیی گل محمدی همچنان اصرار دارد که از این تیم کناره‌گیری کند؛ چراکه اعتقاد دارد که مشکلات عدیده پرسپولیس به این زودی‌ها برطرف نمی‌شود و به همین دلیل به احتمال زیاد فردا هم در تمرین شرکت نمی‌کند.

نظرات بینندگان