arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۵۹۶۱۴
تاریخ انتشار: ۲۵ : ۱۸ - ۰۸ بهمن ۱۴۰۰

علوم پزشکی اهواز: هرگونه علائم سرماخوردگی نشانه امیکرون است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: افراد هرگونه علائم شبه سرماخوردگی را نشانه امیکرون بدانند و ضمن شروع درمان، خود را قرنطینه و برای جلوگیری از انتقال بیماری به دیگران، ارتباطات خود را به شدت محدود کنند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: افراد هرگونه علائم شبه سرماخوردگی را نشانه امیکرون بدانند و ضمن شروع درمان، خود را قرنطینه کنند.

 محمدحسین سرمست امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مطابق جدیدترین رنگ‌بندی شیوع کرونا در استان خوزستان 10 شهر شامل اهواز، کارون، هویزه، شوش، دزفول، مسجدسلیمان، رامهرمز، امیدیه، آغاجری و بهبهان در وضعیت زرد قرار گرفتند و مابقی شهرها در وضعیت آبی هستند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز افزود: در پی انتشار سریع و گسترده سوش امیکرون، کشور و استان خوزستان درگیر موج جدید بیماری کرونا شده اند که ضروریست برای مهار و مقابله با آن تمهیدات ویژه اندیشیده شود.

وی با درخواست از مردم جهت مراقبت و هوشیاری نسبت به وضعیت خطرناک کرونا تصریح کرد: از همه هم استانی ها درخواست داریم رعایت دستورالعمل های بهداشتی به‌ویژه تزریق دز سوم واکسن را با جدیت دنبال و ضمن استفاده اصولی و درست از ماسک، از هرگونه تردد، مسافرت و تجمع غیرضروری خودداری کنند.

سرمست عنوان کرد: افراد هرگونه علائم شبه سرماخوردگی را نشانه امیکرون بدانند و ضمن شروع درمان، خود را قرنطینه و برای جلوگیری از انتقال بیماری به دیگران، ارتباطات خود را به شدت محدود کنند.

نظرات بینندگان