کد خبر: ۶۶۲۰۳
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۱۹ : ۰۱ - ۲۳ خرداد ۱۳۹۱

آقای احمدی نژاد! اصل کاری تر از "م . ر" مگر وجود هم دارد؟

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رئيس‌جمهور كه براي افتتاح چند طرح عمراني به كرمانشاه سفر كرده است طي اظهاراتي با اشاره به برخی مسائل پیش آمده در حوزه تخلفات اقتصادی و متهم شدن برخی همکارانش گفت: هر کسی در هرجایی به هراندازه ای تخلف کرده بگیرند و با آن برخورد کنند.

وی افزود: فحش دادن به دولت هنر نیست، اگر جرات دارند بروند سراغ همان هایی که اصل کاری هستند. بر اساس آنچه واحد مركزي خبر انعكاس داده رئیس‌جمهور در ادامه سخنان خود تصریح کرد: خراب نشان دادن وضع کشور برای کسی شهرت نمی آورد. احمدی‌نژاد گفت: فعلا من و همکارانم در سیبل هستیم.

رئيس‌جمهور گفت: «انگار ‌مسابقه است، یکی می‌گوید 20 میلیارد در بانک بردند و یکی دیگر می‌گوید 100میلیارد تومان،‌ آزاد است، قلم برداشته شده هر کس هرچه می خواهد بگوید و متوجه نیست که چه تصویری از ایران در دنیا مخابره می کند، اینکه حرفی زده شد ملاک نیست باید بیایند اثبات کنند.» احمدي‌نژاد اخيرا نيز بعد از مدتها وبلاگ خود را به روز کرد و در یادداشتی از هم باندی‌ها و هم حزبی‌ها و دوستانی سخن گفت که در زمان اجرای عدالت فریادشان بلند می شود.

اين اظهارات در حالي مطرح مي‌شود كه همچنان يك سوال بزرگ درباره مشي رئيس‌جمهور براي معرفي مفسدان مطرح است و آن اينكه «اصل كاري‌ها» چه كساني هستند كه احمدي‌نژاد اين بار اتهامات را متوجه آنان كرده است؟! رئيس‌جمهور بارها طي ساليان گذشته از دانه درشت‌ها و مفسدان بزرگ اقتصادي نام برده و هرازگاهي گفته كه اسامي آنان در جيب من است. ولي آيا «اصل كار»تر از آقاي «م . ر» وجود دارد كه اكنون يكي از متهمين اصلي دادگاه بيمه ايران است؟!

سوال ديگري كه بايد از رئيس‌جمهور پرسيد اين است كه مردم تا كي بايد منتظر افشاي هويت اين افراد ناشناخته باشند؟! پاسخ روشن و واضحي كه دسته‌اي از منتقدان به اين سوال و سوالاتي از اين دست مي‌دهند اين است كه چنين افرادي هويت خارجي نداشته و صرفا راه ساده‌اي براي شانه خالي كردن از پاسخگويي است.

رئيس‌جمهور در اظهارات ديروز خود باز هم اعلام كرده كه «هر كسي در هر جايي به هر اندازه‌اي تخلف كرده بگيرند و با آن برخورد كنند.» اين جمله‌اي است كه براي مردم تازگي نداشته و از ابتداي دولت نهم شاهد اين نوع اظهارات بوديم. كنار هم گذاشتن اين اظهارات و اعتراض‌هاي دستگاه قضايي نسبت به حاشيه امني كه دولت براي متخلفين ايجاد كرده يا مقاومتي كه دولت در برابر رسيدگي به اتهامات متهمين نشان مي‌دهد ابهامات زيادي در خصوص شعارها و عملكرد دولت درباره مبارزه با فساد ايجاد كرده است.

نبايد از نظر دور نگه داشت كه قبل از آنكه نامي از استاندار فعلي و سابق تهران و همچنين برخي نزديكان رئيس‌جمهور در دادگاه رسيدگي به اتهامات بيمه ايران مطرح شود حجت‌الاسلام و المسلمين ابراهيم رئيسي معاون اول قوه قضائيه صراحتا از دولت خواسته بود براي متخلفين حاشيه امن ايجاد نكند.

*تهران امروز
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲۵
بی خیال!!!
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۳
0
39
بهر حال طبق تبلیغاتی که برای ایشان در سال 88 انجام شد به وی لقب دزدگیر 88 دادند! خوب با این فرضیه میتوان گفت که کار اصلی دزدگیر فقط آژیر کشیدنه نه گرفتن دزد و معرفی اون به پلیس! لذا سخنان ایشان هم با تبلیغات مربوط به ایشان درسته چون ایشان طبق معمول فقط به دزدان و مفسدان اشاره میکند بدون هیچ منبع و سند مستندی!!! البته هر دزدگیری ممکنه بعضی وقتها دچار اختلال و اتصال بشه و بی دلیل آزیر بکشه تا جلب توجه کنه!!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۳
0
22
"هر کسی در هرجایی به هراندازه ای تخلف کرده بگیرند و با آن برخورد کنند." بعد آقای دکتر با خط قرمزيهای دولت چيکار کنن؟
آن ور پرچین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۳
0
19
بازم تهدید اما از نوعی دیگر
هههههههههههه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۴
0
18
جل الخالق
نظرات بینندگان