arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۶۲۳۱۶
تاریخ انتشار: ۱۲ : ۲۲ - ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

پس از میرکریمی، مهدویان هم خداحافظی کرد: جشنواره فیلم فجر دیگر برای من تمام شده

محمدحسین مهدویان کارگردان ایرانی با انتشار متنی از جشنواره فیلم فجر خداحافظی کرد. وی نوشت: جشنواره فیلم فجر برای من تمام شده. از دوران حضورم در جشن‌واره یادگارهای زیادی دارم. بیش‌تر از دو سیمرغی که گرفته‌ام. خاطرات بدش را از خودم دور می‌کنم تا جشنواره را با خوشی‌هاش به یاد بیاورم و همیشه برایم زیبا باقی بماند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

محمدحسین مهدویان کارگردان ایرانی که با فیلم مرد بازنده در جشنواره امسال حضور یافت  با انتشار متنی از جشنواره فیلم فجر خداحافظی کرد.


وی نوشت: جشنواره فیلم فجر برای من تمام شده. از دوران حضورم در جشن‌واره یادگارهای زیادی دارم. بیش‌تر از دو سیمرغی که گرفته‌ام. خاطرات بدش را از خودم دور می‌کنم تا جشنواره را با خوشی‌هاش به یاد بیاورم و همیشه برایم زیبا باقی بماند.

وی افزود: تا همین‌جا و همین‌‌قدر برایم کافی است. حالا دیگر سودایی در سر ندارم. فقط شوق سینماست که خالص‌تر از قبل وسوسه‌ام می‌کند.

گفتنی است که سید رضا میرکریمی کارگردان مطرح سینمای ایران نیز که به خاطر فیلم «نگهبان شب»، جایزه بهترین کارگردانی را دریافت کرد، با انتشار پستی در اینستاگرام خود، تلویحا اعلام کرد که برای همیشه با جشنواره فجر خداحافظی کرده است.

نظرات بینندگان