کد خبر: ۶۶۲۶۹
تاریخ انتشار: ۰۵ : ۱۶ - ۲۳ خرداد ۱۳۹۱

جدیدترین خبر از سرمربی پرسپولیس

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مهر نوشت:
مصطفی دنیزلی به جای فعالیت در زمین فوتبال چند روزی است در تبلیغات یک بانک ترکیه‌ای دیده می‌شود، آنهم در شرایطی که هنوز مشخص نیست چه آینده‌ای پیش روی او و تیم پرسپولیس است.
پرسپولیس با جذب ستاره‌های شاخصی چون محمد قاضی، حسین ماهینی، محسن بنگر، شهاب گردان، سیدجلال حسینی و مهرداد پولادی و حفظ بازیکنان خوبی چون محمد نوری، غلامرضا رضایی، حمید علی عسگر و ... عملکردی موفق در فصل نقل و انتقالات داشته است و سرآمد دیگر تیم‌هاست.
مدیران پرسپولیس گرچه بهترین‌ها را گردهم آورده‌اند اما در فاصله ۳۷ روز مانده تا آغاز مسابقات هنوز مشخص نیست چه کسی سرمربی فصل آینده سرخپوشان خواهد بود. اگر از مدیران باشگاه پرسپولیس بپرسید از دنیزلی به عنوان سرمربی این تیم یاد می‌کنند اما ظاهر امر چیزی دیگر را نشان می‌دهد، چرا که وعده امروز و فردای آنها محقق نمی‌شود و دنیزلی به تهران نمی‌آید که مراحل آماده سازی تیم را زیر نظر بگیرد.
از سوی دیگر محمد رویانیان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به دبی رفته تا مذاکراتی را برای جذب بازیکنان و یا شاید مربی داشته باشد. اینها نشان می‌دهد، مناسبات دنیزلی با پرسپولیسی‌ها وارد فازه تازه‌ای شده است که آنها را به مذاکره با دیگر مربیان وادا شده است.هر چه هست پرسپولیس روزهای حساس و تعیین کننده‌ پیش از آغاز مسابقات لیگ برتر را به راحتی از دست می‌دهد، آنهم به این امید که دنیزلی برگردد. در این بین نیم نگاه هواداران پرسپولیس به ترکیه است و اینکه بالاخره دنیزلی به بشیکتاش می‌رود یا اینکه به تهران بازمی‌گردد و سرخپوشان را مهیای حضور در لیگ دوازدهم می‌کند.
دنیزلی گرچه در میان اخبار رسانه‌های ترکیه‌ای تا آستانه حضور در تیم بشیکتاش پیش رفت اما هنوز این تیم سرمربی ندارد و دنیزلی یکی از گزینه‌های داخلی هدایت این تیم. "فکرت اورمان"، مدیرعامل باشگاه بشیکتاش در نشست خبری که روز یکشنبه داشت، اعلام کرد که تا پایان هفته جاری سرمربی تیم فوتبال این باشگاه مشخص خواهد شد.
این درحالی است که برخی از رسانه‌های ترکیه‌ای از تمرکز باشگاه بشیکتاش برای عقد قرارداد با "اسون گوران اریکسون" خبر می‌دهند و او را گزینه هدایت این تیم می‌خوانند. برهمین اساس اعلام شده است مدیرعامل باشگاه بشیکتاش با مدیران ارشد این باشگاه برای انتخاب سرمربی تیم دچار اختلاف نظر شده است. او به دنبال سرمربی خارجی است و مدیران باشگاه گزینه مربی داخلی را مدنظر دارند.هرچه هست تا پایان هفته جاری که فکرت اورکان وعده اش را داده است، سرمربی آینده تیم فوتبال بشیکتاش معرفی خواهد شد و با معرفی فرد مورد نظر شاید تکلیف پرسپولیس هم مشخص شود!
سرمربی ترکیه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس که چند روزی است در آگهی تبلیغات یک بانک ترکیه‌ای دیده می شود، آینده‌ای نامشخص را پیش روی این باشگاه به وجود آورده است. فعلا تماشای این آگهی مهمترین خبر از دنیزلی در ترکیه است، تبلیغاتی که ظاهرا یک سال پیش تهیه شده و به تازگی پخش آن آغاز شده است.
نظرات بینندگان