کد خبر: ۶۶۲۷۷
تاریخ انتشار: ۵۱ : ۱۸ - ۲۳ خرداد ۱۳۹۱

مصوبات جلسه دولتی با حضور امیری‌فر

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
پایگاه اطلاع رسانی دولت- یکصد و شصت و ششمین جلسه شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری به ریاست حجت الاسلام والمسلمین امیری فر برگزار شد و مقرر گردید ساختمانهای نهاد ریاست جمهوری به نام های شهدای والا مقام غَدیر و هسته ای نامگذاری شوند.
 
یکصد و شصت و ششمین جلسه شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین امیری فر برگزار شد و مقرر گردید تکریم از شعائر مذهبی از دیگر مصوبه های این شورا بود که مصوب گردید، اداره کل پشتیبانی و خدمات عمومی نسبت به رنگ آمیزی و تعویض فرش های مسجد سلمان فارسی و ‌نمازخانه ساختمان کوثر اقدامات لازم را انجام دهد.
 
همچنین در خصوص آذین بندی مسجد سلمان فارسی مقرر گردید این امر توسط کارشناسان مرکز ارتباطات، اطلاعات و تبلیغات و مدیر کل پشتیبانی و خدمات عمومی نهاد ریاست جمهوری صورت گیرد.
 
شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری همچنین جهت توجه به نیاز مسکن کارکنان نهاد ریاست جمهوری مصوب کرد سریعاً زمینی به متراژ 20 هزار متر مربع واقع در منطقه تهرانسر (ریما) جهت احداث مسکن کارکنان نهاد ریاست جمهوری پس از طی مراحل قانونی در اختیار تعاونی مسکن نهاد قرار گیرد.
 
در خصوص برگزاری جشن تکلیف برای فرزندان کارکنان نهاد ریاست جمهوری نیز مصوب شد که این مراسم معنوی همزمان با ولادت حضرت علی اکبر(ع) و حضرت معصومه (س) در بارگاه حضرت عبدالعظیم حسنی با حضور " والدین دانش آموزان" پسر و دختر برگزار شود.
 
تقدیر از خدمات ارزنده مدیر کل پشتیبانی و خدمات عمومی نهاد ریاست جمهوری از دیگر مصوبات این شورا بود.
نظرات بینندگان