کد خبر: ۶۶۳۶۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۲۹ : ۱۰ - ۲۴ خرداد ۱۳۹۱

احمدی مقدم: سینماجای پخش فوتبال نیست/اجازه هنجار شکنی در کنسرت ها را نمی دهیم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: به کسانیکه سبب آزار روحی و روانی مردم در مناطق تفریحی و گردشگری می شوند، برخورد خواهیم کرد و اجازه تخطی به آنان را نمی دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار اسماعیل احمدی مقدم سه شنبه شب در گفتگو با خبرنگاران در گرگان افزود: همکاری بسیار خوبی با اینترپل داریم و از روند همکاری راضی هستیم و امیدواریم در خصوص بازگرداندن خاوری همکاری داشته باشند و در این راستا پیش داوری نمی کنیم.

وی اظهار داشت: انتظار داریم پلیس کانادا با اینترپل همکاری کنند و اگر کشوری با اینترپل همکاری نکند الزامی در کار نیست و بیشتر در قالب دیپلماسی این همکاریها انجام می شود.

وی در پاسخ به تعطیلی دو پردیس سینمایی در تهران گفت: من از این موضوع اطلاع کافی ندارم ولی اماکن عمومی در چارچوب موافقت نامه کلی کارشان را انجام می دهند.

وی با بیان اینکه سالن سینما برای اکران فیلم است، نه برنامه های تلویزیونی عنوان کرد: برای این کار باید مجوزهای لازم از سوی ارشاد صادر شود و هر کس غفلت کند با متخلف برخورد می شود و افراطی در این زمینه نداریم.

فرمانده ناجا درباره برخی بدحجابی ها در کنسرتها گفت: برخی جشنواره ها و کنسرت ها از سوی طیف خاصی برگزار می شود و احساسشان این است که در این مکانها نرم خاصی است و اعلام می کنیم که قانون برای همه یکسان است و ناجا با جدیت در جهت اجرای قانون عمل می کند.

سردار احمدی مقدم، درباره طرح امنیت اخلاقی گفت: این طرح هر ساله توسط پلیس اجرا می شود و با هر نوع ناهنجاری برخورد می کنیم.

وی تاکید کرد: به کسانیکه سبب آزار روحی و روانی مردم در مناطق تفریحی و گردشگری می شوند، برخورد خواهیم کرد و اجازه تخطی به آنان را نمی دهیم.

ترمیم مرزها نیازمند زمان است

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر تقویت امنیت در مرزهای کشور گفت: برای ترمیم و بازسازی مرزهای کشور به زمان نیاز داریم.

سردار احمدی مقدم بیان داشت: بودجه خوبی برای امنیت مرزهای کشور تخصیص یافته است و سعی شده تاکنون مرزهای شرقی کشور مسدود شوند.

وی گفت: با این حال حدود 200 کیلومتر از مرزهای شرقی کشور فاقد راه و جاده دسترسی است که تلاش می کنیم این مناطق را ساماندهی کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: در شمال غرب کشور نیز در حوزه مرز اقدامات خوبی شده و امیدواریم تا پایان برنامه پنجم امنیت کاملی در این منطقه برقرا کنیم.

وی بودجه بخش عمرانی مرزبانی کشور را هزار و 30 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: همچنین هزار میلیارد ریال نیز به بخش دفاعی دریای یاختصاص یافته است.

 سردار احمدی مقدم در زمینه تقویت مرزهای آبی گلستان گفت: سعی داریم نسبت به ارتقا جایگاه دریابانی و مرزبانی استان اقدام اساسی انجام دهیم.

وی بیان داشت: در استان گلستان هیچگونه مشکل مرزی وجود نداشته است و با توجه به محدودیتهای امکانات، مرزهای استان در وضعیت مطلوبی بسر می برند.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۴
0
2
چطور تو کل دنیا هست فقط تو ایران نیست
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۵
0
1
الان این کجاش فوتبال داشت استااااااااااااد!
نظرات بینندگان