کد خبر: ۶۶۵۳۵
تاریخ انتشار: ۰۱ : ۱۷ - ۲۵ خرداد ۱۳۹۱

واكنش خانواده شهيد احمدي به دستگيري عامل ترور

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
در اولين دقايق از پخش خبر دستگيري عامل ترور شهيدان احمدي روشن و شهرياري ، مادر شهيد احمدي روشن به باشگاه خبرنگاران گفت : هدف از ترور شهيد احمدي روشن ايجاد رعب و وحشت در ميان ايرانيان و خانواده هاي آنها بود تا ديگر كسي با ديدن اين اتفاقات سمت فعاليت در زمينه هسته اي جمهوري اسلامي ايران نرود.

مادر شهيد احمدي روشن ضمن شكرگزاري از درگاه خداوند متعال در دستگيري عامل ترور و در تشكر از سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت : از اينكه اين فرد نميتواند افراد ديگري را ترور كند خوشحالم و از سربازان گمنام امام زمان (عج) به خاطر شناسايي و دستگيري او تشكر مي كنم.

وي در ادامه افزود : دستگيري عامل ترور نشان مي دهد كه وزارت اطلاعات ما بسيار قوي است و اين امر نشان از اقتدار امنيتي_اطلاعاتي ما دارد.

همسر شهيد:جوانان و دوستان شهيد با تلاش بيشتر به كار خود ادامه مي دهند

همسر شهيد احمدي روشن در ابتداي صحبت هاي خود با ابراز تاسف براي عامل ترور شهيدان هسته اي ايران او را موجودي خار و ضعيف دانست و گفت : اين شخص به راحتي دنيا و آخرت خود را از دست داد.

وي در ادامه افزود:دشمن از انجام اين ترور چند هدف را دنبال مي كرد كه اولين آنها ايجاد رعب و وحشت در ميان جوانان و دانشمندان ايراني بود تا شخص ديگري در اين راه قدم نگذارد اما اين اقدام كور دقيقا نتيجه عكس داد و بسياري از دانشجويان با عوض كردن گرايش خود وارد رشته هاي مرتبط با فعاليت هاي هسته اي شدند.هدف بعدي كه دشمن دنبال مي كرد اين بود كه كار سايت هسته اي نطنز با اختلال مواجه شود كه اين طور نشد و دوستان شهيد با تلاش و كار بيشتر به كار خود ادامه دادند.

همسر شهيد احمدي روشن در پايان صحبت هاي خود ضمن تشكر از سربازان گمنام امام زمان (عج) عنوان كرد : از دستگيري عامل ترور احساس افتخار و سربلندي دوباره براي ايران مي كنم و اين نشان از اقتدار جمهوري اسلامي ايران و دستگاه اطلاعاتي ما دارد.

پدر شهيد احمدي روشن:اقتدار ما ساليان سال است كه به منصه ظهور رسيده

پدر شهيد احمدي روشن با اشاره به اقتدار جمهوري اسلامي ايران در برخورد با عوامل استكبار در كشورمان گفت : اقتدار ما ساليان سال است كه منصه ظهور رسيده و ما اين اقتدار را در دستگيري ريگي و به زمين نشاندن هواپيماي بدون سرنشين آمريكايي در خاك كشورمان به عينه ديديم.

پدر شهيد در ادامه افزود : در هر كجاي دنيا كه معضلي هست يك سرنخ آن به رژيم صهيونيستي بر مي گردد و اين رژيم دشمن تمام مردم دنياست.

وي در پايان گفت : خدا را به خاطر دستگيري عامل ترور شهيدان شهرياري و احمدي روشن شكر و از مسئولان وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان (عج) تشكر مي كنم.
نظرات بینندگان