کد خبر: ۶۶۷۵۶
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۴۷ : ۱۱ - ۲۷ خرداد ۱۳۹۱

«ورزش»، ساعتي 120 هزار تومان/«باشگاه» هم كالاي لوكس شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
شرق: تابستان آرام آرام از راه مي رسد و بازار باشگاه هاي ورزشي نيز داغ تر از هر زمان ديگر؛ بازاري كه قيمت هاي رنگارنگ آن جاي ثابتي در سبد هزينه اين روزهاي خانواده ها پيدا كرده است.

هزينه ها اما در ثبت نام باشگاه ها ديگر در اولويت قرار ندارد و امكانات همراه با موقعيت جغرافيايي حرف اول را در انتخاب باشگاه مي زند. شايد به جرات بتوان گفت در كشوري كه علم اقتصاد چندان جدي گرفته نمي شود، پرداختن هزينه هاي ورزش هم براي بخش زيادي از جامعه دشوار خواهد بود. بي گمان پرداختن جلسه اي 120 هزار تومان براي ساعتي ورزش كردن از عهده كمتر كسي برمي آيد.

 به هر حال شما هم اگر مي خواهيد سري به باشگاه هاي ورزشي معروف زده و قيمت هاي عجيب و غريب عضويت در اين باشگاه ها را لمس كنيد، اين گزارش را بخوانيد. باشگاه هاي ورزشي نشان دار، اين روزها به مكاني براي تفريح جوانان تبديل شده است و اعضاي اين باشگاه ها بسيار خرسند از حضور در اين مكان ها. مديريت اين باشگاه ها با توجه به حال و هواي جوانان امروزي و نيازسنجي درست اقدام به تاسيس و تجهيز باشگاه هاي خود كرده اند تا در بازار رقابتي حاكم در اين حوزه حرفي براي گفتن داشته باشند.

شمال شهر تهران بي شك تنها جايي است كه جذابيت لازم براي سرمايه گذاران اين حوزه را دارد. اين جذابيت به طوري است كه با گشتي در كوچه پس كوچه هاي اين مناطق، شما با شمار بسياري از باشگاه هاي مدرن روبه رو مي شويد.

باشگاهي در كوچه پس كوچه هاي كامرانيه با بهره گرفتن از جديدترين امكانات و تجهيزات ورزشي، شهريه يك ساله خود با احتساب 144 جلسه حضور در سال را 80 ميليون ريال تعيين كرده است؛ باشگاهي كه با سوناي بخار و خشك، ويرپول، سولاريوم، هيلاريوم، حمام گياهي، سالن ورزش هاي گروهي، سالن تناسب اندام، كافه رستوران، مجموعه استخر، اسپا و كلينيك سلامت خود را متمايز تر از ديگر رقباي خود كرده است. رفت و آمد به اين مجموعه ورزشي شما را با شخصيت هاي ورزشي، هنري و حتي سياسي برجسته آشنا خواهد كرد چراكه پرداخت 60 هزار تومان براي هر جلسه حضور در اين باشگاه از عهده كمتر كسي بر مي آيد و اين حضور در ادامه با استفاده از ديگر امكانات به بيش از صد هزار تومان در هر جلسه نيز خواهد رسيد.

حمام گياهي اين مجموعه با طراحي خاصي كه دارد، شما را ياد حمام هاي باستاني روم و يونان خواهد انداخت. طراحي بي نظير مجموعه استخرهاي اين باشگاه در كنار بهره گيري از نورپردازي فوق مدرن در كافه رستوران، سولاريوم و هيلاريوم و همچنين بهره گيري از بهترين متريال روز اروپا در سالن اسپا، بي گمان شما را به يكي از پايه هاي ثابت حضور در اين باشگاه معروف تبديل خواهد كرد. كمي آن طرف تر در خيابان دربند هم مجموعه ورزشي تقريبا قديمي و معروفي وجود دارد كه حق عضويت يكساله آن به 9 ميليون تومان در سال مي رسد.

فراموش نكنيد اين مبلغ تنها براي استفاده از استخر و سونا بوده و براي حضور در سالن تناسب اندام و استفاده از دستگاه هاي آن بايد هزينه مجزا پرداخت كنيد. اگر گذرتان به اين باشگاه افتاد بايد بدانيد كه استخر بسيار زيبا، جكوزي و سوناي بخار و خشك اين مجموعه ورزشي در طبقه زير همكف قرار گرفته است و در هنگام شنا كردن مي توانيد سالن شيشه اي تناسب اندام را در بالاي سرتان مشاهده كنيد.

سالن بيليارد، آرايشگاه، كافي شاپ و فروشگاه از جمله فضاهاي جانبي اين مجموعه ورزشي است كه مي توانيد اوقات خوشي را در آنها سپري كنيد. تب باشگاه داري در شمال شهر تهران هنوز داغ است و سرمايه گذاران علاقه زيادي براي فعاليت در اين بخش دارند به طوري كه به فاصله كمي از اين مجموعه ورزشي و در بالاي تپه اي مجموعه جديدي افتتاح شده است كه پرداخت ورودي 70 هزار توماني و تجربه حضور در اين باشگاه خالي از لطف نخواهد بود. شما نيز اگر مي خواهيد تجربه اي به يادماندني از حضور در باشگاهي متفاوت تر از هر آنچه كه تاكنون ديده و شنيده ايد داشته باشيد بايد خيابان دربند را تا نرسيده به ميدان سربند طي كرده و وارد آخرين خيابان فرعي شويد.

پس از طي مسافتي تابلوهاي راهنما شما را به سمت محل مورد نظر هدايت خواهد كرد، محلي كه در بالاي تپه اي مشرف به تهران قرار دارد. چشم انداز زيباي تهران از بالاي تپه وقتي برايتان جذاب تر خواهد شد كه پس از غروب آفتاب از داخل استخر يا جكوزي به تماشاي آن بنشينيد. شما هم اگر دوستدار تجربه هاي جديد هستيد به هيچ عنوان اين مجموعه ورزشي را از دست ندهيد چراكه تماشاي تهران در حين شنا كردن تنها و تنها در اين مكان امكانپذير است.

براي ثبت نام در باشگاه هاي ورزشي شمال شهر تهران اين نكته را هيچ گاه فراموش نكنيد كه اين باشگاه ها يا نان امكانات خود را مي خورند يا برندي كه دارند، همين دو نكته است كه برخي از اين مكان ها را به پاتوق افراد سرشناس تبديل مي كند. به طور مثال باشگاهي در منطقه آجودانيه با بهره گيري از تجهيزات روز اروپا و طراحي فوق العاده زيبا، توانسته است پاي بسياري از چهره هاي سرشناس ورزشي را به آنجا باز كند.

عضويت يكساله با دو روز در هفته حضور در اين باشگاه، برايتان 10 ميليون تومان هزينه در بر خواهد داشت.

سالن بدنسازي مجهز، سالن ورزش هاي گروهي، استخر و سوناي نسبتا بزرگ به همراه جكوزي مدرني كه در كنار كافي شاپ واقع شده، مي تواند انگيزه خوبي براي پرداخت اين هزينه باشد. اگر پايه ثابت اين مجموعه ورزشي باشيد در طول هفته با چهره هاي شاخصي از جمله حميد سوريان، آرش مير اسماعيلي و عابدزاده (در صورتي كه در ايران باشد روزهاي دوشنبه) تمرين خواهيد كرد.

در اين باشگاه برخلاف بسياري از مجموعه هاي ورزشي امكان بازديد از سالن ها پيش از ثبت نام را نخواهيد داشت و در صورتي كه با درخواست شما موافقت شود با پوشش خاصي اجازه ورود به سالن ها را خواهيد داشت. در منطقه زعفرانيه نيز قيمت ها سر به فلك كشيده اند و عضويت در باشگاهي با پاركينگ اختصاصي برايتان نزديك به 12 ميليون تومان در سال هزينه خواهد داشت؛ عضويتي كه تنها هفته اي دو بار امكان حضور را به شما مي دهد.

با عضويت در اين باشگاه ورزشي مي توانيد از سالن آرايشگاه، كافي شاپ، بيليارد، ميني گلف و... استفاده كنيد و ساعتي را به ورزش بپردازيد. اگر خواهان حضور در كلاس هاي حركات موزون نيز هستيد مي توانيد در اين باشگاه از شرايط ثبت نام و ساعات تشكيل كلاس اطلاع پيدا كنيد، كلاسي كه دوره مختلط دو و نيم ماهه آن نزديك به يك ميليون و 500 هزار تومان براي شما هزينه در بر خواهد داشت.

كلاس هاي مجزا را نيز مي توانيد با يك ميليون تومان ثبت نام كنيد. اينها تنها بخشي از امكانات و كلاس هاي جانبي مجموعه هاي ورزشي در شمال شهر تهران است، امكاناتي كه اگر شما را راضي نمي كند مي توانيد با عضويت در اين باشگاه ها و جلب اطمينان سايرين، به دنياي باور نكردني تفريحات بيشمار اين روزهاي جوانان شمال شهر تهران وارد شويد؛ دنيايي كه اگر وارد آن شديد، نبايد فراموش كنيد كه تداوم حضور در آن، هزينه حداقل پنج ميليون توماني در ماه را طلب مي كند.

به هر حال تابستان است و گرايش جوانان به مجموعه هاي ورزشي بيش از هر زمان ديگري شده است و جذابيت هاي ايجاد شده در اين مجموعه ها عضويت هاي فصلي را در اندك زماني به عضويت هاي سالانه تبديل مي كند.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
خسته
|
GERMANY
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۷
2
13
بدنسازی کار میکردم ماهی 50 پول باشگاهش بود غیر از هزینه رفت امد و خوراک و وقت.نشستم حساب کردم دیدم هی داره گرانتر میشه نمی صرفه اما تنها چیزی که ارزون میشه شیشست گفتم معتاد شم بهتره و فلان ولش کردم ببینم چی میشه!
نکته دان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۷
5
7
اون یکی دو ساعتی که توی باشگاه محل خودمون عرق میریزم رو با تمام این زرق و برق ها عوض نمیکنم
حمید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۷
6
5
آخی !!!! بیچاره این جوانان شمال تهران!!! دلم براشون میسوزه تفلکیا!!!!!!!!
نظرات بینندگان