arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۶۸۱۲۸
تاریخ انتشار: ۰۱ : ۱۸ - ۰۲ فروردين ۱۴۰۱

سقوط ۱۲ درخت و ۵ تیر برق، در پی وقوع توفان در کرج

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج با اشاره به حوادثی عصر امروز در پی وقوع توفان رخ داده بود، گفت: در این میان ۱۲ اصله درخت در پی این طوفان شکسته شدند و سقوط کردند.وی افزود: سقوط ۵ تیر برق، یک داربست، یک چراغ راهنمایی و رانندگی، یک تابلوی تبلیغاتی و یک دیوار کامپوزیت نیز از دیگر حوادث به جا مانده از توفان بود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فارس: رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج با اشاره به حوادثی عصر امروز در پی وقوع توفان رخ داده بود، گفت: در این میان ۱۲ اصله درخت در پی این طوفان شکسته شدند و سقوط کردند.

 

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: ۱۲ اصله درخت در پی این طوفان شکسته شدند و سقوط کردند.

وی افزود: سقوط ۵ تیر برق، یک داربست، یک چراغ راهنمایی و رانندگی، یک تابلوی تبلیغاتی و یک دیوار کامپوزیت نیز از دیگر حوادث به جا مانده از توفان بود.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: طوفان باعث حریق یک کنتور برق شد و از طریق اتصال سیم، حریق یک اصله درخت را نیز رقم زد.

وی افزود: همچنین شرایط جوی موجب قطعی برق در برخی نقاط و در پنج محل موجب حبس شدن شهروندان در آسانسور شده بود که عملیات نجات آنان با حضور آتش‌نشانان انجام شد.

جمشیدی گفت: شهروندان به هشدار هواشناسی دقت و هنگام وقوع طوفان از حضور در خیابان پرهیز کنند.

وی افزود: ایام تعطیلات نوروز آتش‌نشانان در آماده باش کامل قرار دارند و اطلاع‌رسانی هر حادثه از طریق تماس با سامانه ۱۲۵، آنان را به سرعت به محل حادثه می‌رساند.

حریق انباری واحد مسکونی در کرج

جمشیدی در بخش دیگری گفت: بلافاصله ۶ مامور آتش‌نشانی از دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: حریق اصلی اطفا شد و اکنون ماموران آتش‌نشانی مشغول لکه‌‌گیری محل هستند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: علت حادثه هنوز مشخص نشده است.

نظرات بینندگان