arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۶۹۰۷۱
تاریخ انتشار: ۰۵ : ۱۱ - ۱۰ فروردين ۱۴۰۱

عضو هیات‌رئیسه فدراسیون فوتبال درباره جلوگیری از ورود زنان به ورزشگاه مشهد: اخبار نگران کننده‌ای از تصمیمات فیفا و AFC به گوش می‌رسد

مهرداد سراجی، عضو هیات‌رئیسه فدراسیون فوتبال نوشت: اخبار نگران کننده‌ای از تصمیمات fifa و afc به گوش می‌رسد قبلا هم تاکید کرده بودم آن‌هایی که در وزارت ورزش برای فدراسیون فوتبال مسیری را طراحی کردند که اتفاقات تلخ مشهد در آن رخ دهد امروز پاسخگوی تصمیمات خود باشند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مهرداد سراجی، عضو هیات‌رئیسه فدراسیون فوتبال از تصمیمات فیفا و اف‌ای‌سی در پی ممانعت از ورود زنان به ورزشگاه مشهد در بازی ایران و لبنان خبر داد.

به گزارش «انتخاب»، سراجی در توییتی نوشت: آن‌ها که تا دیروز از تلاش‌های شبانه روزی و برگه زرین حرف می‌زدند امروز مسئول مستقیم مشکلات فدراسیون فوتبال هستند. اصلاح فوتبال نیاز به کار ریشه‌ای دارد. کار نیمه تمام را باید تمام کرد تا شاهد بازگشتی از جنس تعلل نباشیم! پای کار فوتبال ایستاده ام.

او در توییت دیگری هم نوشت: اخبار نگران کننده‌ای از تصمیمات fifa و afc به گوش می‌رسد قبلا هم تاکید کرده بودم آن‌هایی که در وزارت ورزش برای فدراسیون فوتبال مسیری را طراحی کردند که اتفاقات تلخ مشهد در آن رخ دهد امروز پاسخگوی تصمیمات خود باشند.

سراجی همچنین در واکنش به توییت رشیدی کوچی نماینده مجلس که از سول خود از وزرای کشور و ورزش در خصوص اتفاقات مشهد خبر داده بود، نوشت: اینجانب به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال از سایر نمایندگان محترم مجلس خواهش میکنم تا فرصت هست و تا وقتی که fifa و afc به اتفاقات تلخ مشهد ورود نکردند، این موضوع را به صورت جدی پیگیری نمایند.

نظرات بینندگان