کد خبر: ۶۷۰۳۸۹
تاریخ انتشار: ۴۳ : ۱۱ - ۱۹ فروردين ۱۴۰۱

وقوع ۳ انفجار در یک مدرسه نظامی در استانبول

بنابر گزارش خبرگزاری «آناتولی»، دست‌کم سه انفجار در یک مدرسه نظامی در منطقه توزلای استانبول به وقوع پیوسته که یکی از این انفجار‌ها در یک مرکز پژوهش‌ها و توسعه نظامی بوده است. رسانه‌های ترکیه با انتشار تصاویری خبر دادند که در این مدرسه نظامی شعله آتش رویت شده و نیرو‌های امدادی برای اطفای حریق بلافاصله در منطقه حضور پیدا کردند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فارس: رسانه‌های ترکیه، بامداد امروز (جمعه)، از وقوع چند انفجار در یک مدرسه نظامی در شهر استانبول خبر دادند.

بنابر گزارش خبرگزاری «آناتولی»، دست‌کم سه انفجار در یک مدرسه نظامی در منطقه توزلای استانبول به وقوع پیوسته که یکی از این انفجارها در یک مرکز پژوهش‌ها و توسعه نظامی بوده است.

رسانه‌های ترکیه با انتشار تصاویری خبر دادند که در این مدرسه نظامی شعله‌ آتش رویت شده و نیروهای امدادی برای اطفای حریق بلافاصله در منطقه حضور پیدا کردند.

هنوز علت این انفجار مشخص نشده؛ اما گزارش‌ها حاکی از آن است که آتش‌ پس از وقوع چند انفجار در محل شعله‌ور شده است.

به گفته شاهدان عینی، صدای انفجار بسیار بلند بوده و نیروهای امدادی و پلیس بلافاصله پس از حضور در محل، منطقه را تحت محاصره خود درآوردند.

برخی از رسانه‌های ترکیه نیز احتمال دادند که آتش‌سوزی در پی انفجار انبار مهمات به وقوع پیوسته باشد. وزارت دفاع ملی ترکیه پس از گزارش رسانه‌ها بدون ذکر جزئیات بیشتر در بیانیه‌ای اعلام کرد که این انفجار تلفاتی بر جای نگذاشته و نیروهای امدادی آتش‌ را خاموش کرده‌اند.

نظرات بینندگان