کد خبر: ۶۷۰۵۵۵
تاریخ انتشار: ۰۸ : ۱۳ - ۲۰ فروردين ۱۴۰۱

ثبت نام ۵ میلیون نفر ثبت برای خرید ۱۱ هزار خودرو

در قرعه کشی مرحله سی و پنجم فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو ۵ میلیون و ۲۱۸ هزار و ۳۸۴ نفر شرکت کردند که ۱۱ هزار و ۷۵۰ نفر بر اساس ظرفیت هر خودرو، به عنوان برنده انتخاب شدند. در این طرح فروش بیشترین تقاضا برای خودرو پژو پارس TU۵ با ۲ میلیون و ۱۳۹ هزار و ۶۹۱ متقاضی به ثبت رسیده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

برنا: مراسم قرعه کشی مرحله سی و پنجم فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو ساعت ۱۰ صبح امروز (شنبه ۲۰ فروردین‌ماه) با حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار شد. به گزارش برنا، در طرح فروش فوق العاده مرحله سی و پنجم ایران خودرو، خودرو‌های ۲۰۷ اتوماتیک مجهز به گیربکس شش سرعته با رنگ قرمز و ۲۰۶ تیپ سه با سقف شیشه‌ای، پژو پارس سال مجهز به موتور XU۷P، پارس ELX با موتور TU۵، راناپلاس با موتور TU۵ پلاس و سقف شیشه‌ای و مجهز به گیربکس شش سرعته دستی عرضه شده است.

در این طرح ۵ میلیون و ۲۱۸ هزار و ۳۸۴ نفر واجد شرایط حضور در قرعه‌کشی شدند.

بر اساس اعلام ایران خودرو در قرعه کشی مرحله سی و پنجم فروش فوق العاده، ۱۱ هزار و ۷۵۰ نفر بر اساس ظرفیت هر خودرو، به عنوان برنده و با روش قرعه‌کشی انتخاب شدند. در این طرح فروش بیشترین تقاضا برای خودرو پژو پارس TU۵ با ۲ میلیون و ۱۳۹ هزار و ۶۹۱ متقاضی به ثبت رسیده است.

پس از قرعه کشی و تایید فرآیند آن توسط نهاد‌های ناظر، مشخصات افراد پذیرفته شده، در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir قرار خواهد گرفت. همچنین اطلاع رسانی از طریق ارسال پیامک به برگزیدگان نیز صورت خواهد گرفت.

نظرات بینندگان