کد خبر: ۶۷۱۲۶۳
تاریخ انتشار: ۵۲ : ۱۲ - ۲۴ فروردين ۱۴۰۱

جریمه کرونایی ۳۰۰ هزار خودرو در طرح نوروزی/ پلیس: مهلت پرداخت، یک ماه است

جانشین پلیس راهور انتظامی کشور گفت: در مدت اجرای طرح نوروزی ۳۰۰ هزار خودرو به دلیل عدم واکسیناسیون مالکان آن به ازاء تردد در جاده‌ها جریمه یک میلیون تومانی شدند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فارس: جانشین پلیس راهور انتظامی کشور گفت: در مدت اجرای طرح نوروزی ۳۰۰ هزار خودرو به دلیل عدم واکسیناسیون مالکان آن به ازاء تردد در جاده‌ها جریمه یک میلیون تومانی شدند.

سردار سید تیمور حسینی جانشین پلیس راهور انتظامی کشور در خصوص آخرین جزئیات محدودیت تردد کرونایی خودروها در طرح نوروزی اظهار داشت: در طرح نوروزی پلیس هیچ محدودیتی برای تردد خودروها اجرا نکرد اما بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مقرر شد که مالکان خودروهای شخصی برای تردد در جاده ها باید هر دو دوز واکسن کرونا را تزریق کرده باشند.

جانشین پلیس راهور انتظامی کشور تصریح کرد: بر اساس این مصوبه خودروهایی که مالکان آنها واکسیناسیون کرونا را انجام نداده بودند به ازای هر ۲۴ ساعت تردد به مبلغ یک میلیون تومان جریمه شدند.

وی با بیان این مطلب که در طرح نوروزی ۳۰۰ هزار خودرو جریمه یک میلیونی شدند در خصوص مهلت پرداخت جرایم کرونایی عدم تزریق واکسن اعلام کرد: پرداخت مبلغ جرائم کرونایی به مانند سایر تخلفات رانندگی بوده و مدت یک ماه برای پرداخت آن مد نظر است.

سردار حسینی در خصوص گلایه برخی شهروندان درباره ارسال پیامک جریمه یک میلیون تومانی به افرادی که واکسن زده اند گفت: افرادی که نسبت به دریافت پیامک جریمه اعتراض دارند می‌توانند با در دست داشتن مدارک از جمله کارت واکسن به مرکز اجراییات پلیس راهور یا واحد‌های رسیدگی در پلیس راهنمایی و رانندگی شهر خود مراجعه کرده تا کارشناسان پلیس راهور بعد از بررسی مدارک نسبت به اصلاح و حذف کردن جریمه اقدام کنند.

نظرات بینندگان