کد خبر: ۶۷۱۴۴۲
تاریخ انتشار: ۴۴ : ۱۵ - ۲۵ فروردين ۱۴۰۱

«وفایی» نخستین نماینده اسنوکر ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان

«حسین وفایی» برای اولین بار و به عنوان نخستین نماینده ایران، جواز حضور در رقابت‌های اسنوکر قهرمانی جهان را کسب کند. مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان از ۲۷ فرودین تا ۱۲ اردیبهشت‌ماه و با حضور ۳۲ ورزشکار برتر «اسنوکر حرفه‌ای‌ها» در سالن مشهور کروسیبل انگلستان در حال برگزاری است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: «حسین وفایی» برای اولین بار و به عنوان نخستین نماینده ایران، جواز حضور در رقابت‌های اسنوکر قهرمانی جهان را کسب کند.

مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان از ۲۷ فرودین تا ۱۲ اردیبهشت‌ماه و با حضور ۳۲ ورزشکار برتر «اسنوکر حرفه‌ای‌ها» در سالن مشهور کروسیبل انگلستان در حال برگزاری است.

حسین وفایی نماینده اسنوکر ایران شب گذشته(چهارشنبه) در جدالی نزدیک و حساس موفق شد ۱۰ بر ۹ مقابل لی‌پی فان چینی به پیروزی رسیده و برای نخستین بار در تاریخ جواز حضور در این مسابقات را پیدا کند.

وفایی نخستین ورزشکار اسنوکر کشورمان است که جواز حضور در این مسابقات را کسب می‌کند. او پیش از این موفق شد در یک بازی برتر سیمون لیشتنبرگ را با نتیجه ۶ بر صفر شکست دهد. وفایی با این پیروزی‌ هم‌اکنون در رده ۱۶ رنکینگ اسنوکر حرفه‌ای‌ها حضور داشته و این رده بیانگر عملکرد درخشان او در سال جاری اسنوکر جهان است.

نظرات بینندگان