کد خبر: ۶۷۱۶۷۲
تاریخ انتشار: ۰۲ : ۱۴ - ۲۷ فروردين ۱۴۰۱

تداوم بارش باران در تهران تا فردا

بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی،برای وضعیت جوی استان تهران تناوب فعالیت سامانه بارشی،وزش باد و خیزش گرد و خاک به خصوص در نواحی جنوبی پیش‌بینی می‌شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی،برای وضعیت جوی استان تهران تناوب فعالیت سامانه بارشی،وزش باد و خیزش گرد و خاک به خصوص در نواحی جنوبی پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران با نفوذ و فعالیت متناوب سامانه بارشی از امروز تا اواخر وقت یکشنبه (۲۷ تا ۲۸ فروردین) آسمانی نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد، دربعضی ساعت‌ها وزش باد شدید، رگبار و رعدوبرق در مناطق مستعد با احتمال بارش تگرگ و گاهی وزش باد خیلی شدید همراه با خیزش گردوخاک و کاهش دید به‌ویژه در نیمه جنوبی پیش‌بینی می‌شود. 

 طی این مدت کاهش نسبی دما مورد انتظار است. از اواخر وقت یکشنبه به تدریج کاهش ابر و روزهای دوشنبه تا چهارشنبه (۲۹ تا ۳۱ فروردین) آسمانی کمی ابری تا نیمه ابری و همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه‌ فرودگاه امام خمینی(ره) و ورامین با  بیشینه دمای ۲۹ درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۲۸ فروردین) نیمه ابری و وزش باد و گاهی وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق  با حداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۲۰ درجه سانتیگراد و طی دوشنبه (۲۹ فروردین) کمی ابری و وزش با حداقل دمای ۱۰ و حداکثر دمای ۲۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

وضعیت بارش باران در تهران طی۲۴ ساعت گذشته

به گزارش ایسنا،بر اساس  گزارش اعلام شده توسط اداره کل هواشناسی استان تهران،طی ۲۴ ساعت گذشته در ایستگاه‌های دماوند ۳.۳میلیمتر، لواسان ۲.۷ میلیمتر، شهریار ۱.۳ میلیمتر، آبعلی ۱ میلیمتر، شمیرانات ۰.۶ میلیمتر ، فرودگاه امام خمینی و فرودگاه مهرآباد ۰.۰۱میلیمتر بارندگی ثبت شده است.

 

 

نظرات بینندگان