کد خبر: ۶۷۱۷۰
تاریخ انتشار: ۰۶ : ۰۸ - ۳۱ خرداد ۱۳۹۱

خوروش: جباري مي‌خواهد به سپاهان بيايد‌

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : رسول خوروش، سرپرست تيم فوتبال سپاهان درباره آخرين وضعيت نقل و انتقالات تيم فوتبال سپاهان و اين‌که شنيده مي‌شود سپاهان مذاکرات جدي را با مجتبي جباري داشته‌، گفت: «تاکنون مذاکرات ما جدي نبود، چرا‌که فکر مي‌کرديم جباري در استقلال مي‌ماند اما اگر حضور او در اين تيم منتفي شده باشد، بي‌شک سپاهان به دنبال جذب جباري خواهد بود و مذاکرات جدي را با او آغاز مي‌کند.»


وي افزود: «تاکنون هر‌چه مربوط به رايزني‌ سپاهان با جباري مطرح شده، به هيچ‌وجه از سوي مديرعامل يا نماينده رسمي باشگاه نبوده است. ما پيغام‌هايي را هم مبني بر تمايل جباري براي حضور در سپاهان دريافت مي‌کرديم. به هر‌حال سپاهان مي‌تواند از وجود چنين بازيکن توانمندي استفاده کند.»

 وي در پاسخ به اين سوال که با وجود حضور محرم نويد‌کيا در سپاهان آيا کادر فني به جذب جباري که هم پست اين بازيکن است، تمايل دارد؟ گفت: «درست است که اين دو بازيکن در پست‌هاي مشابه هم بازي کرده و هر‌کدام توانايي‌هاي بالايي دارند، اما سپاهان در فصل‌ آتي بازي‌هاي زيادي را پيش‌رو دارد چراکه ما بايد در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا، رقابت‌هاي فشرده‌اي را داشته باشيم.»
نظرات بینندگان