کد خبر: ۶۷۵۹۳۰
تاریخ انتشار: ۰۲ : ۱۸ - ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱

جست وجو برای یافتن سومین کودک غرق شده در بندر سیراف بوشهر ادامه دارد

فرمانده انتظامی کنگان ایتان بوشهر اعلام کرد: جست وجو برای یافتن سومین کودکی که روز سه‌شنبه هفته جاری به علت مواج و متلاطم شدن خلیج فارس در خروجی اسکله بندر سیراف این شهرستان غرق شدند همچنان ادامه دارد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 ایرنا :فرمانده انتظامی کنگان ایتان بوشهر اعلام کرد: جست وجو برای یافتن سومین کودکی که روز سه‌شنبه هفته جاری به علت مواج و متلاطم شدن خلیج فارس در خروجی اسکله بندر سیراف این شهرستان غرق شدند همچنان ادامه دارد.

 معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی استان بوشهر روز پنجشنبه به نقل از سرهنگ رهام رضایی افزود: بعد از ظهر سه شنبه در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر نیاز به خدمات پلیسی در درمانگاه شهر سیراف، بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعزام شدند.

وی اظهار کرد: با حضور ماموران پلیس در محل درمانگاه مشخص شد سه کودک در خروجی اسکله بندر سیراف در حال شنا و بازی کردن بودند که به دلیل شرایط بد جوی غرق شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: ۲ نفر از کودکان که ۹ ساله بودند توسط افراد بومی با حال وخیم از آب خارج و به درمانگاه شهر سیراف انتقال یافتند، اما عملیات احیا موثر واقع نشده و جان خود را از دست دادند.

وی عنوان کرد: به دلیل شرایط نامساعد جوی هنوز اثری از کودک سوم که ۷ ساله داشته پیدا نشده و تلاش و جست و جوی قایق‌های صیادی و نیروهای امدادی برای پیدا کردن این کودک همچنان ادامه دارد.

سرهنگ رضایی تاکید کرد: شنا در منطقه ممنوع و شرایط نامساعد جوی و به آب زدن بدون آگاهی از عمق آن و نداشتن مهارت کافی در فن شنا از مهم‌ترین دلایل غرق شدگی است که می‌طلبد شهروندان به توصیه‌ها و هشدارها توجه کافی کنند تا شاهد اینگونه حوادث تلخ برای خانواده‌ها نباشیم.نظرات بینندگان