کد خبر: ۶۷۶۱۳۸
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۱۲ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱

انسداد جاده هراز از ۲۵ اردیبهشت

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از انسداد جاده هراز در هر دو مسیر رفت و برگشت از فردا یکشنبه مورخ ۲۵ اردیبهشت ماه لغایت روز چهارشنبه مورخ ۲۸ اردیبهشت ماه به صورت ۲۴ ساعته، به دلیل انجام عملیات عمرانی راه و کارگاه جاده‌ای خبر داد و یادآور شد: در ایام مذکور تردد از محور‌های جایگزین چالوس و فیروزکوه انجام می‌شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از انسداد جاده هراز از فردا خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی و جوی محور‌های مواصلاتی کشور اظهار کرد: از ساعت هشت صبح امروز جاده "فهرج ـ شوره گز" در استان کرمان به علت طوفان شن و کاهش میدان دید رانندگی موقتاً مسدود شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین ـ کرج حدفاصل محمدشهر تا پل فردیس، گفت: سایر محور‌های اصلی و مواصلاتی کشور باز و تردد به صورت روان در حال حرکت است.

به گفته این مقام انتظامی، در برخی از محور‌های استان‌های کرمان و سیستان و بلوچستان، وزش باد و گرد و خاک در جریان است.

وی همچنین از انسداد جاده هراز در هر دو مسیر رفت و برگشت از فردا یکشنبه مورخ ۲۵ اردیبهشت ماه لغایت روز چهارشنبه مورخ ۲۸ اردیبهشت ماه به صورت ۲۴ ساعته، به دلیل انجام عملیات عمرانی راه و کارگاه جاده‌ای خبر داد و یادآور شد: در ایام مذکور تردد از محور‌های جایگزین چالوس و فیروزکوه انجام می‌شود.

نظرات بینندگان