کد خبر: ۶۷۶۹۵۷
تاریخ انتشار: ۰۷ : ۲۰ - ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱

«آتش بس۳» پروانه ساخت گرفت / بازگشت تهمینه میلانی به سینما پس از شش سال

تهمینه میلانی برای ساخت فیلم «آتش بس۳» مجوز گرفت. میلانی سال ۱۳۸۴ اولین بار فیلمی را به نام «آتش بس» با بازی محمدرضا گلزار و مهناز افشار با نگاهی روانشناسانه به دغدغه‌های زندگی زناشویی ساخت و بعد در سال ۱۳۹۲ نسخه دیگری از این فیلم را با بازی بهرام رادان و میترا حجار جلوی دوربین برد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: تهمینه میلانی برای ساخت فیلم «آتش بس۳» مجوز گرفت.

میلانی سال ۱۳۸۴ اولین بار فیلمی را به نام «آتش بس» با بازی محمدرضا گلزار و مهناز افشار با نگاهی روانشناسانه به دغدغه‌های زندگی زناشویی ساخت و بعد در سال ۱۳۹۲ نسخه دیگری از این فیلم را با بازی بهرام رادان و میترا حجار جلوی دوربین برد.

او حالا پس از حدود یک دهه قصد دارد سومین بخش از این فیلم را به تهیه‌کنندگی همسرش محمد نیک‌بین سازد. آخرین فیلم میلانی در سال ۱۳۹۵ با نام «ملی و راه‌های نرفته‌اش» بود و این فیلمساز در حالی که شنیده می‌شد میخواهد در شبکه نمایش خانگی فعالیت کند، فعلا برای ساخت یک فیلم سینمایی از شورای صدور پروانه ساخت سازمان سینمایی مجوز گرفته است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، در جلسه اخیر این شورا دو فیلمنامه دیگر هم پروانه ساخت گرفتند که یکی فیلم‌نامه‌ «ستاره سینما» به تهیه‌کنندگی احسان ظلی‌پور و کارگردانی و نویسندگی عادل تبریزی و دیگری «عطرآلود» به تهیه‌کنندگی یوسف منصوری(حوزه هنری) و کارگردانی هادی مقدم دوست و نویسندگی حسین حسنی است.

نظرات بینندگان