arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۷۸۱۰۴
تاریخ انتشار: ۲۴ : ۲۲ - ۰۴ خرداد ۱۴۰۱

پایان شیرازی‌ها در لیگ برتر؛ فجر سپاسی به لیگ دسته اول سقوط کرد

تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز با قبول شکست برابر تراکتور، نخستین تیم سقوط کننده لیگ بیست و یکم لقب گرفت و فصل بعد دوباره باید در لیگ آزادگان به فعالیت خود ادامه دهد. سپاسی در حالی سقوطش به لیگ یک قطعی شد که با نتیجه ۲ بر یک برابر تراکتور شکست خورد و رقیب این تیم یعنی نفت مسجدسلیمان که با اختلافی ۳ امتیازی در رده پانزدهم قرار داشت
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: با تساوی نفت مسجدسلیمان برابر صنعت نفت و شکست فجرسپاسی، این تیم شیرازی راهی لیگ آزادگان شد.

تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز با قبول شکست برابر تراکتور، نخستین تیم سقوط کننده لیگ بیست و یکم لقب گرفت و فصل بعد دوباره باید در لیگ آزادگان به فعالیت خود ادامه دهد.

سپاسی در حالی سقوطش به لیگ یک قطعی شد که با نتیجه ۲ بر یک برابر تراکتور شکست خورد و رقیب این تیم یعنی نفت مسجدسلیمان که با اختلافی ۳ امتیازی در رده پانزدهم قرار داشت، برابر صنعت نفت به تساوی رسید تا اختلاف دو تیم در یک هفته به پایان لیگ به ۴ امتیاز پیدا کند.

با تساوی نفت مسجدسلیمان برابر صنعت نفت، شهرخودرو با وجود به تعلیق افتادن دیدارش با پرسپولیس، در صورت امیتاز دادن در این دیدار به لیگ یک سقوط خواهد کرد زیرا که اختلاف این تیم با شاگردان مهاجری در ۲ هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ یک، به بیش از ۳ امتیاز افزایش خواهد یافت.

با نتایج رخ داده، نفت مسجدسلیمان با ۲۱ امتیاز در رده چهاردهم قرار گرفت، فجرسپاسی ۱۷ امتیازی ماند و شهرخودرو نیز با یک بازی کمتر و ۱۶ امتیاز در رده شانزدهم جای گرفت.

نظرات بینندگان