کد خبر: ۶۷۸۳۱۴
تاریخ انتشار: ۰۴ : ۱۸ - ۰۶ خرداد ۱۴۰۱

صدور رأی پرونده جودو ایران در CAS برای پنجمین بار به تعویق افتاد

فدراسیون جودو، دادگاه حکمیت ورزش امروز (جمعه - ششم خرداد ماه) با ارسال ایمیلی به فدراسیون جودو کشورمان، زمان اعلام رأی نهایی دادگاه حکمیت را بار دیگر به مدت یک ماه دیگر تمدید کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

با اعلام دادگاه حکمیت ورزش، رأی دادگاه جودو ایران برای پنجمین بار به تعویق افتاد.

به گزارش انتخاب به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، دادگاه حکمیت ورزش امروز (جمعه - ششم خرداد ماه) با ارسال ایمیلی به فدراسیون جودو کشورمان، زمان اعلام رأی نهایی دادگاه حکمیت را بار دیگر به مدت یک ماه دیگر تمدید کرد.

امروز ایمیل جدیدی به فدراسیون جودو ایران از سوی دادگاه حکمیت ورزش ارسال شد، در این ایمیل آمده است: «با توجه به حساسیت پرونده و نیاز به بررسی بیشتر برای داوران، زمان اعلام رأی نهایی یک ماه دیگر تمدید شد».

لازم به یادآوری است، دادگاه حکمیت ورزش اسفندماه سال گذشته (1400) برای دومین بار مجدداً نتیجه رأی دادگاه را به تعویق انداخت. نهم فروردین ماه 1401 نیز برای سومین بار نتیجه رأی دادگاه حکمیت ورزش یک ماه دیگر تمدید شده بود.

در ادامه روند رسیدگی به اعتراض فدراسیون جودو به رأی فدراسیون جهانی، روز جمعه نهم اردیبهشت ماه باز هم ایمیلی به فدراسیون جودو کشورمان ارسال و زمان اعلام رأی نهایی دادگاه حکمیت یک ماه دیگر تمدید شد.

نظرات بینندگان