کد خبر: ۶۷۸۵۰۲
تاریخ انتشار: ۵۸ : ۲۱ - ۰۷ خرداد ۱۴۰۱

نماینده مردم تهران: تشکیل وزارت امور خانواده، دولت را متورم می‌کند

زهره سادات لاجوردی، عضو هیات‌رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: حجیم کردن دولت یک سری مسائل و مشکلاتی را به دنبال دارد و تشکیل وزارتخانه در امور خانواده نه تنها مشکلی را حل نمی‌کند، بلکه موجب حجیم‌تر شدن دولت هم می‌شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فارس: زهره سادات لاجوردی، عضو هیات‌رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: امورات خانواده مربوط به یک بخش و دو بخش نیست که ما با تشکیل یک وزارت‌خانه آنها را حل کنیم.

زهره سادات لاجوردی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به درخواست برخی از مردم برای تشکیل وزارت امور خانواده، گفت: امورات مربوط به خانواده مربوط به یک بخش و دو بخش نیست که ما یک وزارتخانه را بخواهیم برای آن در نظر بگیریم.

وی افزود: امورات مربوط به خانواده هم جنبه اقتصادی دارد و هم جنبه فرهنگی؛ در حوزه اقتصاد هم بخشی مربوط به مسکن، بخشی مربوط به تسهیلات، بخشی هم مربوط به تامین مواد غذایی است که هر یک از اینها در حوزه کاری یک وزارتخانه است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: علاوه بر این ما نباید کاری کنیم که دولت از این که امروز هست متورم‌تر شود و ما ساختار جدیدی به ساختارهای دولت اضافه کنیم.

لاجوردی خاطرنشان کرد: حجیم کردن دولت یک سری مسائل و مشکلاتی را به دنبال دارد و تشکیل وزارتخانه در امور خانواده نه تنها مشکلی را حل نمی‌کند، بلکه موجب حجیم‌تر شدن دولت هم می‌شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: اگر هر یک از دستگاه‌ها وظایف خود را در بحث مربوط به خانواده چه در بحث اقتصادی و چه در حوزه فرهنگی و... درست انجام دهد ما شاهد کاهش مشکلات بر سر خانواده‌ها خواهیم بود.

نظرات بینندگان