arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۷۹۲۲۲
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۰۰ - ۱۲ خرداد ۱۴۰۱

پیروزی جانی دپ مقابل امبر هرد در دادگاه / امبر هرد به پرداخت ۱۵ میلیون غرامت محکوم شد

هیات منصفه دادگاه جانی دپ-امبر هرد به این نتیجه رسید که امبر هرد به جانی دپ در قضیه مقاله سال ۲۰۱۸ واشنگتن پست که در آن مدعی خشونت خانگی شده بود، تهمت زده است. این هیات همچنین دریافت که جانی دپ نیز در جریان مبارزه با اتهاماتش، به امبر هرد تهمت زده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

صبا: دادگاه جانی دپ-امبر هرد رای خود را به نفع جانی دپ صادر کرد.

به گزارش ورایتی، هیات منصفه دادگاه جانی دپ-امبر هرد به این نتیجه رسید که امبر هرد به جانی دپ در قضیه مقاله سال ۲۰۱۸ واشنگتن پست که در آن مدعی خشونت خانگی شده بود، تهمت زده است. این هیات همچنین دریافت که جانی دپ نیز در جریان مبارزه با اتهاماتش، به امبر هرد تهمت زده است.

جانی دپ بلافاصله با انتشار بیانیه ای از حکم هیات منصفه در پرونده دادگاه مدنی خود با همسر سابقش استقبال کرد. این بازیگر در هر سه مورد اتهامی که توسط تیمش مطرح شده بود پیروز شد، این در حالی است که هرد تنها در یکی از ادعاهای متقابل خود موفق بود.

بنا به اعلام دادگاه، جانی دپ ۱۵ میلیون دلار غرامت دریافت خواهد کرد در حالی که امبر هرد ۲ میلیون دلار غرامت دریافت می کند.

جانی دپ، پس از اعلام نظر هیات منصفه گفت: «ژوری من را به زندگی باز گرداند.» امبر هرد به خبرنگاران گفت از این تصمیم به شدت سر خورده شده است.

نظرات بینندگان