arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۷۹۴۴۷
تاریخ انتشار: ۴۰ : ۰۹ - ۱۴ خرداد ۱۴۰۱

لیگ ملت‌های اروپا؛ برتری پرگل هلند و شکست تلخ فرانسه

رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا با برگزاری ۷ دیدار پیگیری شد که در مهم‌ترین بازی‌ها هلند با ۴ گل از سد بلژیک گذشت و فرانسه برابر دانمارک شکست خورد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا با برگزاری ۷ دیدار پیگیری شد که در مهم‌ترین بازی‌ها هلند با ۴ گل از سد بلژیک گذشت و فرانسه برابر دانمارک شکست خورد.

در دیدارهای برگزار شده از گروه A، هلند ۴ بر یک بلژیک را شکست داد، استیون برخواین، ممفیس دپای (۲ گل) و دنزل دومفرایز برای نارنجی‌پوشان گلزنی کردند.

در سایر رقابت‌های گروه اول، اتریش با ۳ گل کرواسی را شکست داد و دانمارک با نتیجه ۲ بر یک فرانسه را از پیش رو برداشت. در این بازی کریم بنزما در دقیقه ۵۱ برای فرانسه موفق به گلزنی شد اما در ادامه این بازی آندرس کرنلیوس در دقایق ۶۸ و ۸۸ برتری دانمارک را رقم زد.

از لیگ C این‌ رقابت‌ها قزاقستان با نتیجه ۲ بر صفر آذربایجان را شکست داد و بلاروس با یک گل مغلوب اسلواکی شد.

در لیگ D، لتونی۳ بر صفر آندورا را با شکست بدرقه کرد و مولداوی با دو گل برابر لیختن اشتاین به برتری دست یافت. با برگزاری دیدارهای برگزار شده، در لیگ A و از گروه اول اتریش و دانمارک با ۳ امتیاز اول و دوم هستند و فرانسه و کرواسی بدون امتیاز در رده‌های سوم و چهارم قرار دارند.

در لیگ C و از گروه سوم قزاقستان و اسلواکی با ۳ امتیاز اول و دوم هستند و بلاروس و آذربایجان بدون امتیاز در رده‌های بعدی قرار دارند. در لیگ D و از گروه اول نیز لتونی و مولداوی ۳ امتیازی هستند و لیختن اشتاین و آندورا بدون امتیاز در رده‌های سوم و چهارم هستند.

نظرات بینندگان