arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۷۹۵۲۵
تاریخ انتشار: ۵۳ : ۱۹ - ۱۴ خرداد ۱۴۰۱

واتساپ در حال کار روی قابلیت بازگرداندن پیام پاک شده است

واتساپ در حال ارائه به روز رسانی جدیدی است که با استفاده از آن می‌توان پیام‌های پاک شده را بازگرداند. گفتنی است که این ویژگی در حال توسعه است و مانند هر ویژگی دیگری که واتساپ درباره آن صحبت می‌کند، مشخص نیست چه زمانی در دسترس همه کاربران قرار بگیرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فارس: واتساپ در حال ارائه به روز رسانی جدیدی است که با استفاده از آن می توان پیام های پاک شده را بازگرداند.

به گزارش وابتا اینفو، زمانی که می خواهید یک پیام را در واتساپ حذف کنید، گزینه حذف برای من و حذف برای همه، به شما نمایش داده می شود. برخی اوقات ممکن است اشتباه کرده و پیامی که می خواهید برای همه حذف کنید را فقط برای خودتان حذف می کنید و دیگر راه بازگشتی وجود ندارد.

اما واتساپ اکنون با به روز رسانی جدیدی که انجام داده، در حال کار روی قابلیت تازه ای است که اگر شما پیامی را پاک کردید، بتوانید دوباره آن را برگردانید. براساس تصویری که از این قابلیت منتشر شده، پس از حذف یک پیام با ضربه زدن روی "حذف برای من"، واتساپ یک نوار در پایین صفحه نمایش می دهد تا اعلام کند که در صورت اشتباه می توانید، فرآیند حذف را لغو کنید. شما تنها چند ثانیه فرصت دارید تا از حذف پیام جلوگیری کنید. می توانید بلافاصله پیام را ببینید و در صورت تمایل آن را برای همه حذف کنید.

گفتنی است که این ویژگی در حال توسعه است و مانند هر ویژگی دیگری که واتساپ درباره آن صحبت می کند، مشخص نیست چه زمانی در دسترس همه کاربران قرار بگیرد.

 

نظرات بینندگان