arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۷۹۷۳۴
تاریخ انتشار: ۰۹ : ۱۵ - ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

ترافیک سنگین و پرحجم در جاده‌های مازندران/ کندوان از ساعت ۱۶ امروز یک‌طرفه می‌شود

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ترافیک سنگین در کندوان و یک‌طرفه شدن آن از ساعت ۱۶ امروز، از تردد نیمه‌‌سنگین جاده هراز خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ترافیک سنگین در کندوان و یک‌طرفه شدن آن از ساعت ۱۶ امروز، از تردد نیمه‌‌سنگین جاده هراز خبر داد.

سرهنگ یدالله جهان‌تاب با ابراز اینکه "هم‌اکنون وضعیت جاده‌ کندوان از مرزن‌آباد به‌سمت تهران سنگین است"، اظهار کرد: این تردد سنگین به‌طول 3 کیلومتر این جاده است که با مدیریت پلیس راه محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود. 

وی افزود: با توجه به حجم ترافیک از ساعت 16 امروز جاده کندوان یک‌طرفه می‌شود.

جهان‌تاب با اشاره به تردد در جاده هراز از وضعیت نیمه‌سنگین این جاده خبر داد و گفت: در این جاده مشکلی بر آمدوشد وسایل نقلیه نیست فقط مسافران با آرامش مدیریت رانندگی خود را داشته باشند.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه وضعیت تردد در جاده سوادکوه پرحجم است، عنوان کرد: همچنین در جاده کیاسر آمدوشد به‌شکل روان است و هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی ادامه داد: از ساعت 12 نیمه‌شب امروز تمامی اعمال محدودیت در جاده‌های هراز، سوادکوه و کیاسر برداشته و تردد برای ماشین‌های سنگین آزاد می‌شود.

جهان‌تاب خاطرنشان کرد: رانندگان توجه داشته باشند که اعمال محدودیت و ممنوعیت ترافیکی به‌منظور تسریع و ایجاد ایمنی در آمدوشد آنها، آسایش و آرامش همراهانشان، جلوگیری از حوادث است پس با داشتن سعه صدر همراه عوامل پلیس راه و راهور باشند.

نظرات بینندگان