arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۸۰۶۲۱
تاریخ انتشار: ۵۶ : ۱۲ - ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

فراخوان بزرگ بین الملی جذب اسپانسر/اختراع ورزش کاملا جدید

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فراخوان بزرگ بین الملی جذب اسپانسر/اختراع ورزش کاملا جدید

پیشنهاداتی که موسسه « گل زنگ » به فیفا و دیگر سازمان ها ارائه کرده...

در همین راستا قصد داریم برای ابداع و طراحی ورزش جدید که ما اختراع کرده ایم اسپانسر یا شریک سرمایه گذار قوی انتخاب کنیم...

تورنمنت #فینالها/اصلاحات در تعطیلات/حذف اصولی یارانه ها/پذیره‌نویسی بین الملی سرخابی ها/پیشنهاد سایت ایرانی «گل زنگ» به فیفا: جام جهانی را حرفه ای تر برگزار کنیم!جام جهانی دو سالانه، ولی نه آنگونه که آقای اینفانتینو میخواهید...

باسلام و آرزوي توفيق

به اطلاع علاقمندان  میرساند  وبسایت  Golzang  در سالهای اخیر یک سری پیشنهادات و طرحهای منحصربفرد و با ابتکار عمل ارائه کرده که در رسانه‌ها و خبرگزاری ایسنا هم انعکاس پیدا کرده است.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام و وبسایت ما مراجعه فرمایید.

@Golzang

 www.Golzang.com

 فراخوان بزرگ

نیاز فوری به اسپانسر، حامی مالی یا شریک سرمایه گذار قوی

فراخوان بزرگ بین الملی جذب اسپانسر/اختراع ورزش کاملا جدید

اختراع ,ابداع و طراحی یک ورزش و بازی کاملا جدید ، بکر ، محفلی ، مهیج ، لوکس و منحصر به فرد

قابل توجه: آنانی که قصد دارند بِرَند و نام شان در سطح جهانی و بین الملل مطرح و تبلیغ شود

کلیه شرکتها و کمپانی های بزرگ خارجی

 نمایندگی شرکت های بزرگ تجاری و تولیدی معروف خارجی اعم از :

SONY - Mercedes Benz - Canon - BMW ...

و بالاخره قابل توجه: کلیه افراد حقیقی و حقوقی که در بازار سرمایه گذاری هستند و بدنبال یک سرمایه گذاری تک و منحصر به فرد، تازه ، پُر سود با ارزش افزوده بالا می باشند

- اختراع ورزش جدید ، مهیج ، جذاب و مفرح

- رو نمایی ، افتتاح، بهره برداری  با حضور دبیر کل سازمان ملل و رئیس کمیته جهانی المپیک.

   نظر به اینکه یکی از اعضای گروه سایت « Golzang@ » اقدام به طراحی، اختراع و ابداع یک رشته ورزشی مهیج و بکر نموده است و با توجه به این که بازیِ طراحی شده به شکلی است که برای تخلیه انرژی و هیجان کلیه افراد بسیاری مفید بوده و باعث آرامش و تسکین اعصاب می باشد به ویژه جوانان و نوجوانان. برای اجرای این طرح و برنامه های حواشی و جانبی آن نیاز به زمین و ساختمانی حداقل به مساحت 5000 متر مربع می باشد و سطح کف آن هم بسیار متفاوت با سالن های ورزشی دیگر رشته ها می باشد تلاش هایی صورت گرفته تا هزینه های مربوطه برای ساخت و افتتاح اولین باشگاه این رشته ورزشی جدید را تامین نماییم یا ترتیبی اتخاذ شود که با اسپانسری یک یا چند شرکت بزرگ خارجی و داخلی اولین باشگاه مرکزی این رشته ورزشی را در ایران و به نام یک فرد ایرانی به ثبت و بهره برداری برسانیم. بنابراین موارد و شرایط در نظر گرفته شدۀ این پروژۀ استثنایی برای اسپانسر یا شریک سرمایه گذار در ذیل می آید:

1.میتوان گفت این بازی در رده یکی از پر طرفدارترین رشته های ورزشی جهان قرار میگیرد . فرصت بسیار مغتنم و ممتازی در عرصه بین المللی می باشد تا با ساخت ساختمان و تجهیزات این بازی مهیج و رونمایی و افتتاح آن با حضور دبیر کل سازمان ملل و رئیس کمیته جهانی المپیک بتوانیم به نحو احسن از جنبه های حاشیه ای، گردشگری و اقتصادی این ورزش نهایت استفاده را ببریم.

2.در خصوص این ورزش حاشیه های منحصر به فردی در نظر گرفته شده تا در خصوص سرمایه گذاری آن در بدو امر یک حالت قوی تجاری ورزشی داشته باشد.

3.با توجه به اینکه ورزش جدیدی می باشد با شروع کار و استارت به طور روزانه مورد توجه مطبوعات، رسانه ها خبرگزاری ها، شبکه های ماهواره ای و سایت های اینترنتی قرار می گیرد و می تواند تبلیغ بسیار خوب و عالی برای اسپانسر آن در سطح بین الملل باشد و با روند تکمیلی کار و ساختمان هر چند وقت یکبار ( به طور قطره چکانی ) جزئیاتی از این ورزش آشکار می شود بنابراین به شکل استثنایی و ویژه در مرکز توجه رسانه ها قرار میگیرد و هر روز در تلاش اند تا اخبار تازه ای را از این ورزش انعکاس دهند.

فراخوان بزرگ بین الملی جذب اسپانسر/اختراع ورزش کاملا جدید

4.یکی از حاشیه های تجاری آن داشتن کافی شاپ ایرانی و رستوران ماهی که فقط در آن غذاهای سالم و سنتی همان کشور و شهر سِرو می شود.

5.در طول ساخت، افتتاح و رونمایی، نام و بِرَند اسپانسر در تمام مراحل استفاده و تبلیغ می شود.

6.سالن این ورزش تا حدودی شبیه بولینگ و تیر اندازی می باشد و ما بخاطر اینکه هر چه بیشتر مورد توجه رسانه ها و افکار عمومی در سطح جهانی قرار گیرد سعی داریم اولین باشگاه آن در مرکز شهر افتتاح شود بنابراین هزینه های میلیاردی نیاز دارد

( تهیه زمین مناسب و ساخت بنا = طبق برآورد ما تقریباً هزینه ساخت یک پاساژ نیمه بزرگ در مرکز شهر )

7 . پتانسیل توریست و گردشگری در اصفهان فرصتی بسیار مغتنم، عالی و ممتاز میباشد تا با حضور این میهمانان و رجال سیاسی از این ورزش رونمایی، پرده برداری، افتتاح و بهره برداری کرد تا انعکاس وسیعی در سطح جهانی و رسانه های بین الملل داشته باشد و این روند یک منفعت عادلانه و عالی هم برای اسپانسر و هم برای ما دارد.

ادامه متن را در سایت و اینستاگرام مطالعه بفرمایید ....

@Golzang

 www.Golzang.com

نظرات بینندگان