arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۸۰۷۶۰
تاریخ انتشار: ۰۶ : ۱۰ - ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

پورتو قیمت فروش طارمی را اعلام کرد: ۲۰ میلیون یورو

باشگاه پورتو پرتغال در ازای دریافت ۲۰ میلیون یورو حاضر است مهاجم ایرانی خود را بفروشد. در روزهای اخیر خبرهایی درباره تمایل تیم فنرباغچه ترکیه و تیم‌هایی از انگلیس و ایتالیا به جذب «مهدی طارمی» منتشر شد. این بازیکن ایرانی تا سال ۲۰۲۴ با باشگاه پورتو قرارداد دارد. «رکورد» روزنامه چاپ پرتغال هم خبر داده که فنرباغچه به دلیل مبلغ بالایی که پورتو تعیین کرده امکان خرید طارمی را ندارد. روزنامه «اوجوگو» چاپ پرتغال نوشته: با توجه به اینکه طارمی ۳۰ساله است، شاید پرداخت چنین مبلغی صرفه اقتصادی نداشته باشد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: باشگاه پورتو پرتغال در ازای دریافت ۲۰ میلیون یورو حاضر است مهاجم ایرانی خود را بفروشد.

در روزهای اخیر خبرهایی درباره تمایل تیم فنرباغچه ترکیه و تیم‌هایی از انگلیس و ایتالیا به جذب «مهدی طارمی» منتشر شد. اما این بازیکن ایرانی تا سال ۲۰۲۴ با باشگاه پورتو قرارداد دارد و باشگاه‌هایی که خواهان او هستند باید رضایت قهرمان لیگ برتر پرتغال را تامین کنند.

روزنامه «اوجوگو» چاپ پرتغال امروز خبر داد که باشگاه پورتو برای فروش طارمی قیمت ۲۰ میلیون یورویی را اعلام کرده است. با توجه به اینکه مهاجم تیم ملی ایران ۳۰ساله است، شاید پرداخت چنین مبلغی صرفه اقتصادی نداشته باشد.

«رکورد» دیگر روزنامه چاپ پرتغال هم خبر داده است که فنرباغچه امکان خرید طارمی را ندارد. به نظر می‌رسید که مبلغ بالایی که باشگاه پورتو تعیین کرده علت انصراف باشگاه ترکیه‌ای باشد.

طارمی در مجموع مسابقات این فصل برای پورتو ۲۶ گل زد و ۱۶ پاس گل هم به هم‌تیمی‌های خود داد. از ۲۶ گل طارمی، ۲۰ گل در لیگ برتر، سه گل در جام حذفی و در لیگ قهرمانان، لیگ اروپا و لیگ‌کاپ هم هرکدام یک گل به ثمر رسید.

نظرات بینندگان