arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۸۱۳۳۶
تاریخ انتشار: ۲۸ : ۱۶ - ۲۶ خرداد ۱۴۰۱

رئیسی: صنایع «هِسا» هواپیمای مسافربری تولید کند

رئیسی پس از بازدید از بخش های مختلف شرکت هِسا اظهار داشت: این شرکت مجموعه‌ای از دانایی ها را به توانایی تبدیل کرده و انتظار ما از این شرکت ساخت هواپیمای مسافربری با رعایت استانداردهای لازم بین المللی است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فارس:  رئیسی پس از بازدید از بخش های مختلف شرکت هِسا اظهار داشت: این شرکت مجموعه‌ای از دانایی ها را به توانایی تبدیل کرده و انتظار ما از این شرکت ساخت هواپیمای مسافربری با رعایت استانداردهای لازم بین المللی است.

سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در بیست و پنجمین سفر استانی خود، با حضور در شرکت هسای وزارت دفاع طی سخنانی با تقدیر از اقدامات انجام گرفته در شرکت هِسا گفت: این شرکت مظهر خودباوری، دانش بنیان، ابتکار و خلاقیت، روحیه‌ی نوآورانه و خلاقانه است.

وی با بیان اینکه شرکت هِسای وزارت دفاع نمود عینی تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین است، افزود: این شرکت یکی از مظاهر اقتدار در کشور است که توانسته است با همت دست اندر کاران صنعت دفاعی تولید قدرت نماید.

رئیس‌جمهور پس از بازدید از مجموعه‌ بالگردی و بخش‌های مختلف شرکت هِسا گفت: این شرکت مجموعه‌ای از دانایی‌ها را به توانایی تبدیل کرده و آنچه که ما از شرکت هِسا انتظار داریم ساخت هواپیمای مسافربری با رعایت تمامی استاندادرهای لازم بین المللی است.

نظرات بینندگان