arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۸۴۴۱
تاریخ انتشار: ۴۵ : ۱۹ - ۱۱ تير ۱۳۹۱

فرمانده نیروی هوافضای سپاه: حمله اسرائیل به ایران منجر به محو شدن این رژیم از کره زمین می‌شود

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به تهدید رژیم صهیونیستی علیه کشورمان گفت: آنها جرأت این کار را ندارند، اگر رژیم صهیونیستی بخواهد این خطای بزرگ و فاحش را انجام دهد قطعا نابود خواهد شد و موشک های ما آنها را از روی کره زمین محو خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار امیرعلی حاجی زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه در حاشیه نشست خبری امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: تاکنون چندین جنگ از سوی رژیم صهیونیستی شکل گرفته است و آنها حمله های غافلگیرانه ای به آفریقا، سوریه و چندین بار تجاوز به لبنان را داشته اند.
وی در ادامه افزود: رژیم صهیونیستی اگر توانایی حمله داشته باشد درنگ نخواهد کرد.
 
سردار حاجی زاده اظهار داشت: اساسا رژیم صهیونیستی در حدی نیست که بخواهد با ایران درگیر جنگ شود.
 
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به اینکه حزب الله لبنان یک مجموعه و گروه چریکی است که قابل مقایسه با کشور ایران به عنوان یک حکومت بزرگ نیست، توانست رژیم صهیونیستی را شکست دهد. پس چطور ممکن است این رژیم کوچک بتواند به ایران حمله کند.
 
وی خاطر نشان کرد: اگر رژیم صهیونیستی بخواهد حمله ای به ایران داشته باشد، حتما با همکاری آمریکایی ها است و با توجه به پادگان های وسیع و پرتعداد آمریکا زیر برد موشک‌هاو سلاح های تهاجمی کشورمان قطعا آمریکایی ها زیربار این کار نخواهند رفت.
 
سردار حاجی زاده اظهار داشت: چنانچه مسئولین آمریکایی بارها این موضوع را رسما اعلام کرده اند و به رژیم صهیونیستی تذکر داده اند که سربازان ما زیر برد سلاح های ایران است و شما این حرکت را انجام ندهید.
 
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به تهدید رژیم صهیونیستی علیه کشورمان گفت: آنها جرأت این کار را ندارند، اگر رژیم صهیونیستی بخواهد این خطای بزرگ و فاحش را انجام دهد قطعا نابود خواهد شد و موشک های ما آنها را از روی کره زمین محو خواهند کرد و قطعا این اتفاق خواهد افتاد.
 
وی در پایان در پاسخ به سوالی در خصوص وضعیت سوریه و دخالت کشورهای بیگانه گفت: با اعزام تروریست و سلاح به سوریه مشکل این کشور حل نخواهد شد و ناامنی‌ها قطعا به کشورهای دیگر نیز سرایت می کند.
نظرات بینندگان